Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją  Finnfoam

   Finnfoam gamina ,kuria  ir tiekia termoizoliacines medžiagas Suomijoje. Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją - įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų. Verslas nuolatos auga, kartu investuojant į gamybos pajėgumus Suomijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje.

Stiprioji Finnfoam įmonės pusė yra didelė patirtis gamyboje ir modernus, į rezultatą orientuotas mąstymas. Tai leidžia klientams pasiūlyti patentuotus sprendimus su neprilygstamais izoliacinių medžiagų parametrais, patikimumu ir paprastu montavimu.


Pagrindinis Finnfoam uždavinys visada buvo ekonomiškų izoliacinių sprendimų pasiūla savo klientams. Tai - svarbiausias principas plėtojant gaminius, kur vienas pirminių  tikslų yra padidinti gaminio tarnavimo laiką ir patikimumą. Finnfoam koncepcija, kuri  vystoma dešimtmečius: patikimumas yra pamatinė gaminių savybė ilguoju laikotarpiu.

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 23,99 € Pagal individualų užsakymą

     Drėgmei ir apkrovai atsparios plokštės. Naudojamos drėgnose patalpose, veikia kaip hidroizliacija ir kaip statybinė plokštė ant sienų ir grindų. Nepraleidžia  vandens, nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio. Grindų ir sienų plytelės galima kloti tiesiai ant Tulppa plokščių jau kitą dieną po įrengimo.

  23,99 €
  Pagal individualų užsakymą
 • 54,00 € Išparduota

  Naudojant pamatų klojinius yra sumontuojama forma rostverkui išlieti bei tuo pačiu apšildoma pamato apačia bei šonai. Pamato apšiltinimas A klasės namui Greitas ir paprastas montavimas Atspari drėgmei ir šalčiui konstrukcija Klojinio sistemą sudaro apatinė plokštė(C) pasirenkama pgal norimą rostverko plotį: 200, 250 arba 300mm plošktės storis...

  54,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų