Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją  ARDEX (VOKIETIJA)

  ARDEX - aukščiausios kokybės produktų ir sisteminių sprendimų tiekėja ,siekianti tapti tam tikrų rinkos segmentų lydere visame pasaulyje.

Pirmas pasirinkimas renkantis patikimumą ir kokybę Daugiau nei 60 metų ARDEX diktuoja kokybės standartus visai statybinės chemijos pramonei, gamindama ir tiekdama nepriekaištingus ir patikimus produktus. ARDEX buvo ir išliko nepriklausoma šeimos kompanija. Šeimos kompanijos vertybių dėka, pastoviai siekdami orientuotų į rinką inovacijų, sugebėjo išsaugoti savo pačią svarbiausią tradiciją - nepriekaištingą kokybę, kurią garantuoja įdiegtos naujausios ir griežčiausios kokybės užtikrinimo procedūros. Neatsitiktinai ARDEX yra pripažinta aukščiausios kokybės partnere statybinės chemijos sektoriuje.


Pasaulinės rinkos lyderė


 Šiandien (pagal 2012 m. duomenis) dėl aktyvios plėtros ir reikšmingų strateginių tarptautinių investicijų ARDEX grupę sudaro 39 patronuojamosios bendrovės, kuriose dirba 2000 darbuotojų daugiau kaip 50-yje valstybių visuose žemynuose, o pagrindinėje Europos rinkoje - beveik visose valstybėse. ARDEX grupė pasiekė bendrą per 485 mln. eurų metinę apyvartą, kurios 70 proc. - už Vokietijos ribų. Todėl ARDEX tikrai galima vadinti viena iš aukščiausios kokybės specialiųjų cheminių statybinių medžiagų rinkos lydere visame pasaulyje.


Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.