Valikliai
Reikalingi valikliai sandarinimo, montavimo ir kitiems įvairiems darbams. Turime - universalių valiklių, nuriebalintųjų, universalių purškalų, elektros kontaktų valiklių, putų valiklių, silikono šalinimo priemones, SPS valiklių.

Valikliai Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
 • 2,89 € Yra sandėlyje

  Tirpus Multi Cleaner aerozolis skirtas universaliam naudojimui - valyti ir nuriebalinti paviršius.

  2,89 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,29 € Yra sandėlyje

  Valiklis ir nuriebalintojas Cleaner & Degreaser naudojamas nuvalyti paviršius mechaninių, metalinių dalių, taip pat tinka paruošti paviršius prieš hermetikų ar klijų naudojimą.

  3,29 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,74 € Yra sandėlyje

  8 viename purškalas Multispray atlieka šias funkcijas: valo, tirpdo rūdis, sutepa, aušina, suformuoja plėvelę, atsparus korozijai, turi hidrofobinių savybių.

  3,74 €
  Yra sandėlyje
 • 3,74 € Yra sandėlyje

  Atsparus drėgmei, gerina laidumą Contact Spray aerozolis naudojamas elektros kontaktų valymui ir priežiūrai. Tinka naudoti vidaus ir lauko darbams.

  3,74 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,99 € Yra sandėlyje

  Penosil Premium Foam Cleaner 500 ml - speciali purškiamo valymo priemonė skirta sandarinimo ar montavimo putų pašalinimui nuo darbo įrankių ar kitų paviršių.Naudojimo sritys:Nesuketėjusių putų nuvalymas nuo langų, durų remų ar palangių Nesukėtėjusių putų nuvalymas nuo drabužių ir pagalbinių priemonių Putų pistolėto valymui

  3,99 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 4,99 € Yra sandėlyje

  Penosil CuredFoam Remover 340 ml - purškiama valymo priemonė skirta sukietėjusioms sandarinimo, montavimo putoms valyti. Minkština putas, kad jas būtu galima nuvalyti mechanišku būdu. Stenkitės neužpurkšti ant šalia esančių paviršių kaip lakas ar dažai, nes valiklis yra itin stiprus ir gali ištirpinti įvairias dangas. Naudojimo sritys:Sukietėjusių putų...

  4,99 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 5,00 € Yra sandėlyje

  Soudal Gun & Foam Cleaner 500ml – purškiama valymo priemonė skirta nesukietėjusioms sandarinimo, montavimo putoms, klijams ar hermetikams valyti nuo įrankių, neporėtų paviršių ar pagalbinės įrangos. Greitai veikianti valiklis, skirtas neporėtiems paviršiams, kaip plastikas, metalai ir cheminės dangos. Stenkitės neužpurkšti ant šalia esančių paviršių,...

  5,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 8,29 € Yra sandėlyje

  Silicone remover greitai veikiantis skystis angliavandenilių pagrindu, skirtas pašalinti sukietėjusį silikoną ir MS polimerus.

  8,29 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 9,82 € Yra sandėlyje

  Aktyvi sukietėjusių poliuretano putų šalinimo priemonė PU Remover, skirta putų valymui nuo lygių paviršių, tokių kaip plastikai, dangos ir aliuminis.

  9,82 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 14,20 € Yra sandėlyje

  SPS Cleaner valiklis/nuriebalintojas skirtas valyti paviršius prieš klijuojant hermetiku arba likučių valymui. SPS Cleaner yra Soudal plokščių klijavimo (Soudal Panel System) sistemos dalis.

  14,20 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 16,31 € Yra sandėlyje

  SPS Activator skirtas nuvalyti ir aktyvuoti klijuojamo paviršiaus geresnį sukibimą. Užtikrina geresnį SPS Soudabond 670 sukibimą su neporėtais paviršiais, tokiais kaip metalinė laikančioji konstrukcija bei tam tikros sienų plokštės. SPS Activator yra Soudal plokščių klijavimo (Soudal Panel System) sistemos dalis.

  16,31 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų