Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Šaldytuvas LIEBHERR T 1504 Padidinti

Šaldytuvas LIEBHERR T 1504

4016803023258

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

301,99 € su PVM

Techniniai duomenys

Aukštis 85
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A+
Gamintojas Liebherr
Greitas užšaldymas Ne
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 55.4
Spalva Balta
Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 10
Šaldiklio padėtis Viduje
Šaldiklio talpa 17
Šaldymo technologija Statinė
Šaldytuvo talpa 116
Tipas Šaldytuvas su šaldikliu
Triukšmingumas 41
Užšaldymo galingumas 2
Valdymas Mechaninis valdymas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.