Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Prekių sąrašas pagal gamintoją Nordic Home Culture

Švediškas prekės ženklas, kurio misija – siūlyti vartotojams prieinamą dizainą nedarant kompromiso kokybės atžvilgiu.

Nordic Home Culture padės kuriant harmoningą interjerą kiekvienuose namuose.

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 22,00 € Yra sandėlyje

  Rankinis maišytuvas "Stockholm"   Lengva valdyti rankinį maišytuvą su 5 greičiais ir turbo funkcija. Stilingas dizainas su korpusu iš nerūdijančio plieno, suteikia jums maksimalų valdymą su kintamo greičio reguliavimo ir turbo mygtuko. 300W galingumas.

  22,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

      Praktiška kokteilinė iš nerūdijančio plieno korpuso ,turinti "Tritan" indus . 3 greičių valdymas  ir ašmenys, galintys susidoroti su ledais. 800 ml maišytuvo indas su rankena. Galima išplakti vaisius su ledo kubeliais. Taip pat yra papildomas matavimo puodelis mažesniems tūriams .

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 36,00 € Yra sandėlyje

     Stilingas ir patikimas kavos virimo aparatas nerūdijančio plieno ir plastiko korpuse. Kavos virimo aparatas turi LED ekraną su automatinio išjungimo funkcija energijos taupymui. Programuojamas laikmatis. Automatinio išjungimo funkcija išjungs įrenginį po 40 minučių. Yra nuolatinis filtras.

  36,00 €
  Yra sandėlyje
 • 36,99 € Yra sandėlyje

      800 W  galingumo NORDIC HOME CULTURE sulčiaspaudė nerūdijančio plieno korpusu.    Garantija   3 metai.

  36,99 €
  Yra sandėlyje
 • 56,00 € Yra sandėlyje

  Elektrinė skalbinių džiovyklė Nordic Home Culture Electric Laundry Dryer NHC CDR-1005. Užima maža erdvę. Įjungimo / išjungimo mygtukas, neslystančios kojos, lengvas montavimas. 90 laipsnių kampu besisukančios lentynos leis pasirinkti ar džiovinti vertikaliai ar horizontaliai.

  56,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 78,00 € Išparduota

     NORDIC HOME CULTURE kokteilinė. Kintamo greičio su impulsu. Jos 6-ašmenys iš nerūdijančio , patvarios ir saugios konstrukcijos,  Tritan plastikinis grafinas. Patvarių metalinių sujungimų sistema, puikiai tinka kokteiliams, sultims, sumalti kavos pupelėms, kviečiams, miežiams ir kitoms sėkloms. Puikus maišytuvas profesionaliems rezultatams namuose.

  78,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų