IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Įjungti filtrai
Matmenys (Ilgis, plotis) mm
Pastatų šiltinimas

Norite įrengti šiltus pastatus, sukurti jaukumą namuose ar sukurti taupius sprendimus namų šildymui? Mes galime Jums pasiūlyti medžiagas tai padaryti. Turime: Vatos, putplasčio, klijų, tinklelių, smeigių, profilių, dekoratyvinio tinko ir kitų daugybe medžiagų reikalingų apšiltinti pastatus.

Norite įrengti šiltus pastatus, sukurti jaukumą namuose ar sukurti taupius sprendimus namų šildymui? Mes galime Jums pasiūlyti medžiagas tai padaryti. Turime: Vatos, putplasčio, klijų, tinklelių, smeigių, profilių, dekoratyvinio tinko ir kitų daugybe medžiagų reikalingų apšiltinti pastatus.

Daugiau

Pastatų šiltinimas Yra 43 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Mineralinė vata

  Mineralinė vata pasižymi labai geru šilumos sulaikymu ir geromis akustinėmis savybėmis. Mineralinė vata net yra lyginima su avies kailiu, taigi tai vienas iš efektyviausių medžiagų apšiltinimui - pastatų stogų, fasadų, grindų.

 • Polistireninis putplastis

  Polistireninis putplastis - ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui. Tinka pastatų stogų, sienų, grindų šiltinimui. EPS(Polistireninis putplastis) pasižymi drėgmės laidumu, tvirtumu, geromis termoizoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu, ekologiškumu. EPS nesunku suderinti su kitomis statybinėmis medžiagomis.

 • Profiliai, smeigės,...

  Šioje kategorijoje rasite profilius ir smeiges, taip pat ir jų priedus.

  Smeigės skirtos tvirtinti termoizoliacija su fasadais ir naudojamos su pagrindais - silikatine plyta, kiaurymėta plyta, betonas, keramikiniai blokeliai, keramzitbetonio blokeliai, mediniai paviršiai.

  Profiliai naudojami įrengiant pertvaras, sienų bei lubų apdailą - neatsiejama konstrukcijos dalis.

 • Klijavimo - armavimo...

  Šioje kategorijoje rasite medžiagas reikalingas sandarinimo darbams. Produktai - tinkleliai, klijai, armavimo mišiniai, polistirolo tabletės.

 • Ekstrūzinio...

  XPS –ekstrūzinis polistireninis putplastis, FF-PIR – poliizocianurato plokštės ir FF-EPS – polistireninis putplastis yra aukštos kokybės gaminiai, kuriais galima įrengti efektyvią ir patikimą šilumos izoliaciją nuo pamatų iki stogo.

 • Difuzinės plėvelės
  Užtikrinti namo atsparumą krituliams, drėgmei, pelėsiui, šalčiui ir stogo tvirtumą reikalingos difuzinės plėvelės. Difuzinės plėvelės paskirtis – praleisti pro save vandens garus, tam, kad stoge nesikauptu drėgmė.
 • Garo izoliacinės plėvelės
  Garo izoliacinės plėvelės naudojamos vidinės konstrukcijos pusėje, kad nepatektų drėgmė ir garai iš patalpų į konstrukcijas.
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 43 dalykų
 • 1,40 € Yra sandėlyje

  Pagaminta iš PVC dangos. Naudojamas tinko ir armavimo mišinio sujungimui su langų ir durų rėmu. 

  1,40 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,99 € Yra sandėlyje

   PAROC SSB 1 yra  apkrovą laikančios, puikiai smūgio garsą izoliuojančios plokštės iš akmens vatos, skirtos naudoti užliejamų grindų konstrukcijose ant monolitinių ar surenkamų gelžbetoninių tarpaukštinių perdangųŠiltinimo sprendiniaiPristatymas tik Vilniaus mieste.Dėl pristatymo į kitus miestus prašome susisiekti +37060366288

  1,99 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Lygiakraštis rifliuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Yra sandėlyje
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Lygiakraštis Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Yra sandėlyje
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Frezuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 4,51 € Yra sandėlyje

  Cementinio pagrindo klijai naudojami akmens vatos bei polistireninio putplaščio klijavimui. Netinka ekstrudinio polistireno (XPS) klijavimui. Išeiga: 4-6kg/m2Naudoti kai pagrindo temperatūra: nuo +5°C iki +25°C.Daugiau informacijos rasite čia

  4,51 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 5,99 € Yra sandėlyje

  Baumit ProContact – universalus mineralinis klijavimo, armavimo mišinys. Skirtas šilumos izoliacijai ( visų tipų šiltinimo medžiagoms) klijuoti. Taip pat tinkantis ir armuoti Baumit ITSTS sistemose, paviršius glaistyti. Armavimo sluoksnio storis 3-5mm.   Naudojimo sritis: Cokolio zonoms, sienoms ir luboms

  5,99 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 6,02 € Yra sandėlyje

  Paroc ROB 60 atspari aukštoms temperatūroms, apkrovą laikančios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos. Paroc ROB 60 plokštės yra laidžios vandens garams, tai stogo remonto metu jos gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai. Skirtos naudoti viršutiniam šilumos izoliacijos...

  6,02 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 6,60 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Frezuotas rifliuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  6,60 €
  Yra sandėlyje
 • 8,36 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Paroc ROB 80 atspari aukštoms temperatūroms, apkrovą laikančios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos. Paroc ROB 80 plokštės yra laidžios vandens garams, tai stogo remonto metu jos gali būti naudojamos kaip vandens garų išlyginamasis sluoksnis ir lygus pagrindas naujai įrengiamai hidroizoliacijai. Skirtos naudoti viršutiniam šilumos izoliacijos...

  8,36 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 10,23 € Yra sandėlyje

  Paroc ROS 50 – akmens vatos plokštės nedegios, apkrovą laikančios šilumos izoliacijos plokštės. Naudojamos viršutiniam šilumos įrengti ar vienasluoksnei šilumos izoliacijai įrengti. ROS 50 plokštės sudaro lygų ir tvirtą pagrindą hidroizoliacijos sluoksniui įrengti.

  10,23 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 12,50 € 13,89 € -10% Išparduota

  Paroc sonus akmens vata skirta vidaus pertvarų garso izoliacijos įrengimui. Lanksčios plokštės yra lengvai įspraudžiamos tiek į medinį tiek į metalinį karkasą. Akmens vata nesukrenta, nesusitraukia bei nepraranda izoliacinių ir degumo savybių. Deklaruojamas šilumos laidumas - 0.044W/mKPristatymas tik Vilniaus mieste ir jo apylinkėse.Dėl pristatymo į kitus...

  12,50 € 13,89 € -10%
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 13,00 € Yra sandėlyje

  Smeigė su plienine įkalama vinimi visiems pagrindams.Smeigė su kombinuota plieno / plastiko įkalama vinimi.Tinka naudoti bet kokios rūšies šilumos izoliacijai tvirtinti.Pagrindai pagal ETA (A, B, C, D, E).Europos techninis liudijimas ETA-11/0192.Kaina nurodyta už pakuotę (100 vnt.)

  13,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 15,00 € 15,96 € -6% Yra sandėlyje

     PAROC WAS 35 yra mažai orui laidžios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos. Jos yra skirtos  pastatų vėdinamų atitvarų šilumos izoliacijai. Nedidelio storio plokštės 30-50 mm storio yra naudojamos šilumos izoliacijos iš universalių plokščių apsaugai nuo vėjo. Šios plokštės pasižymi itin nedideliu šilumos laidumu, tad labai patogu įrengti šilumos...

  15,00 € 15,96 € -6%
  Tik internetu Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 15,00 € Yra sandėlyje

  PAROC Ultra nedegi, universali, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojanti akmens vata plokštėmis. Plokštės lanksčios, todėl lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamų atitvarų. Lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose konstrukcijose. Plokštės naudojamos tose konstrukcijos, kurios neveikiamos apkrovų. Naudojamos sritys: Šlaitiniams...

  15,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 15,51 € Išparduota

  Polistireninis putplastis (EPS)  naudojamas fasadų apšiltinimui iš išorės, vidutinių apkrovų grindų bei plokščiųjų stogų įrengimui. Tinkamas naujai statybai, bei renovacijai. Kaina nurodyta už pakuotę - 0.3m3Tiekimo terminas - 2-5d.d.

  15,51 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 16,00 € Yra sandėlyje

  Galima naudoti visuose pagrinduose (silikatinė plyta, kiaurymėta plyta, betonas, keramikiniai blokeliai, keramzitbetonio blokeliai).Patvari (atspari lūžiams) plieninė vinis, geriau priglundanti lėkštelė.Plastikiniai montavimo elementai, mažinantys terminio tiltelio efektą.Gali būti su papildoma lėkštele.Pakankamas saugumo rezervas tvirtinant prie...

  16,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 16,30 € Yra sandėlyje

    PAROC eXtra yra nedegios, akmens vatos plokštės skirtos visų tipų pastatų sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. Šios  plokštės yra lanksčios, todėl jos lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamų atitvarų.Šiltinimo...

  16,30 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 16,70 € Išparduota

  Polistireninis putplastis (EPS) naudojamas fasadų apšiltinimui iš išorės, įrengiant elektra ar karštu vandeniu šildomoms grindims, plokščių stogų ir grindų apšiltinimui. Tinkamas naujai statybai, bei renovacijai. Kaina nurodyta už pakuotę - 0.3m3Tiekimo terminas  - 2-5d.d.

  16,70 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 17,35 € Yra sandėlyje

  Paroc ROS 30 akmens vata atspari aukštai temperatūrai, apkrovai. Šios plokštės sudaro pagrindą viršutinėms plokštėms kaip Paroc ROS 50, Paroc ROB 60 ir Paroc ROB 80. Skirtos naudoti pagrindiniams šilumos izoliacijos sluoksniui šiltinant renovuojamus ar naujai įrengiant plokščiuosius stogus.

  17,35 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 17,60 € Yra sandėlyje

     PAROC Linio 10 yra nedegios, apkrovą laikančios ypač efektyvios šilumos izoliacijos iš akmens vatos plokštės, skirtos renovuojamų ir naujai statomų pastatų sienų šiltinimui, kai fasado apdaila yra plonasluoksnis tinkas.

  17,60 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 19,00 € Yra sandėlyje

  Smeigė su plastikine įkalama vinimi, skirta išorinių tinkuotų šilumos izoliacijos plokščių tvirtinimui prie betono ir mūro.Kaina nurodyta už pakuotę:200 vnt - 75, 95, 115, 135, 155 mm.100 vnt - 175, 195, 215, 235 mm.

  19,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 19,45 € Išparduota

  Polistireninis putplastis NEOPORAS naudojamas įvairių tipų fasadams, vidutinio apkrovimo plokštiems stogams, šildomoms grindims gyvenamuosiuose ir viešosios paskirties pastatų apšiltinimui. Efektyviausia termoizoliacija tiek naujose statybose, tiek renovuojant senus pastatus. Galimas sąlytis su gruntu.  Kaina nurodyta už pakuotę - 0.3m3Pagal specialų...

  19,45 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 23,59 € Yra sandėlyje

  Smeigė skirta bet kurios rūšies šilumos izoliacijos tvirtinimui. Pagrindai pagal ETA - A, B, C, D, E (akytas betonas). Su šia smeige priklausomai nuo šilumos izoliacijos (mineralinė vata ar polistirolas) ar pačios šilumos sistemos rūšies, papildomai komplektuojasi polistirolo ar akmens vatos tabletės arba polistirolo kamštelis bei montavimo prietaisas.Iki...

  23,59 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 23,99 € Pagal individualų užsakymą

     Drėgmei ir apkrovai atsparios plokštės. Naudojamos drėgnose patalpose, veikia kaip hidroizliacija ir kaip statybinė plokštė ant sienų ir grindų. Nepraleidžia  vandens, nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio. Grindų ir sienų plytelės galima kloti tiesiai ant Tulppa plokščių jau kitą dieną po įrengimo.

  23,99 €
  Pagal individualų užsakymą
 • 26,00 € Išparduota

  Technonicol Carbon PROF 300 ekstruzinio polistireno plokštės yra uždarų porų termoizoliacinė medžiaga. Kieto pagrindo medžiaga atspari drėgmei, puvimui, chemikalų poveikiui. Carbon plokštė naudojamą pamatų, grindinio šildymo, rūsių, stogų, perdangų bei fasadų izoliacijos įrengimui.

  26,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 31,00 € Išparduota

  Polistireninis putplastis (EPS)  naudojamas fasadų apšiltinimui iš išorės, vidutinių apkrovų grindų bei plokščiųjų stogų įrengimui. Tinkamas naujai statybai, bei renovacijai. Kaina nurodyta už pakuotę - 0.6m3Tiekimo terminas - 2-5d.d.

  31,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 33,00 € Išparduota

  Polistireninis putplastis (EPS 80)  naudojamas fasadų apšiltinimui iš išorės, įrengiant elektra ar karštu vandeniu šildomoms grindims, plokščių stogų ir grindų apšiltinimui. Tinkamas naujai statybai, bei renovacijai. Kaina nurodyta už pakuotę - 0.6m3Tiekimo terminas - 2-5d.d.

  33,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 38,80 € Išparduota

  Polistireninis putplastis (EPS 100) naudojamas vidutinio apkrovimo plokščių stogų  , rūsio sienų išorinei šilumos izoliacijai; apkrautoms grindims su šilumos izoliacija po išlyginamuoju betono sluoksniu.Kaina nurodyta už pakuotę - 0.6m3Tiekimo terminas - 2-5d.d.

  38,80 €
  Į krepšelį Daugiau
  Tik internetu
  Išparduota
 • 122,00 € Pagal individualų užsakymą

  FF-PIR ALK plokštės turi liežuvėlio-griovelio sujungimą visu plokštės perimetru.Plokštės tinka visų pastato konstrukcijų šiltinimui. Gaminama iš standžių poliuretano putų (PIR) šerdies ,iš abiejų pusių padengtos aliuminio folija .Šilumos laidumo koeficientas λD = 0,022 W/mK , todėl labai efektyvi izoliacija ,kuri iki 2 kartų plonesnė lyginant su kitomis ....

  122,00 €
  Pagal individualų užsakymą
Rodoma 1 - 30 iš 43 dalykų