Tvirtinimo elementai

Kokybiški tvirtinimo elementai, kurie suteiks tvirtumą ir stabilumą tvirtinamam objektui. Kategorijoje rasite: medsraigčius, savisriegius, savisraigčius, vinys, inkarinius varžtus/ankerius, įvarus ir kaiščius.

Tvirtinimo elementai Yra 65 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Medsraigčiai
  Tikriausiai jokie medienos darbai neapsieina be medsraigčių. Čia rasite įvairių medsraigčių tipų, dydžių ir matmenų Jūsų darbams.
 • Savisriegiai/Savisraig...
  Pasiūlysime Jums įvairių rūšių ir tipų patvarių savisriegių/savisraigčių. Šie varžtai gali būti sukami be išankstinių tvirtinimo griovelių ir naudojami pritvirtinti medienos gaminius, plastiką, metalą.
 • Vinys
  Ekonomiškas ir paprastas sprendimas tvirtinimo elementams - vinys. Pas mus rasite įvairiausių tipų vinių statyboms ir kitiems poreikiams.
 • Inkariniai varžtai
  Jeigu reikia jums išlaikyti dideles apkrovas ir stipraus sukibimo tvirtinant, siūlome Jums inkarinius varžtus. Šie varžtai naudojami įstačius inkarą į išgręžtą vietą ir užveržiamas. Pritvirtinus inkarinį varžtą ir atsilenkus dantukams tvirtinimui suteikia stabilumo, tvirtumo ir patikimumo.
 • Įvarai ir kaiščiai
  Šioje kategorijoje rasite geros kokybės, profesionalių, įvairių tipų įvarų ir kaiščių statybos, remontui ar buitiniams tikslams. Kaiščiai puikus sprendimas tvirtinimui - išgręžiama skylė, įstatomas kaištis ir įsukamas arba įkalamas įvaras. Rasite nailoninių ir kitų variantų kaiščių.
 • Tvirtinimo kampai,...
  Tvirtinimo - montavimo kampai, sijų tvirtinimo detalės, ilginiai tvirtinimo elementai, kolonos atramos, sijų pagrindai, vinėtos plokštelės ir kiti metaliniai gaminiai statyboms.
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 65 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 65 dalykų