Medsraigčiai
Tikriausiai jokie medienos darbai neapsieina be medsraigčių. Čia rasite įvairių medsraigčių tipų, dydžių ir matmenų Jūsų darbams.

Medsraigčiai Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • 5,26 € Yra sandėlyje

  Vidaus darbams medsraigčiai ESSDRIVE yra pagaminti iš grūdinto plieno ir blizgiai cinkuoti. Sukamoji dalis turi pjaunančius griovelius, kurie giliau įleidžia medsraigtį ir palieka lygų paviršių. Išsikišančių dalių neturinti galvutė puikiai tinka ir įleistoms jungimo detalėms. Galvutės tipas TX.

  5,26 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 6,14 € Yra sandėlyje

  Medsraigčiai pagaminti iš grūdinto plieno ir skirti darbui lauke. Viršūnės formą pagreitina montavimo darbus ir medsraigčiui įsukti reikia mažiau jėgos lyginant su rinkos vidurkiu. Su pjaunančiais grioveliais, kurie įleidžia giliau įleidžia galvute ir palieka lygų paviršių. Antgalis - TX. 70 mm ir ilgesni sraigtai iš karto už įprasto sriegio turi...

  6,14 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 8,59 € Yra sandėlyje

  Grūdinto plieno ir geltono chromavimo sraigtas su priešpriešiniu sriegiu po galvute, kuris prispaudžia juosteles, cokolius ir masyvias pušines grindis prie pagrindo. Viršūnė su vienu pluoštiniu rėžtuku, kas mažina įsukimo momentą ir įtrūkimų pavojų. Sraigtas yra su TX fiksatoriumi/antgaliu. Matmenys - 3,9X57 mm, 250 vnt. pakuotėje.

  8,59 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 8,60 € Yra sandėlyje

  Grūdinto plieno, geltonai chromuoti sraigtai skirti montuoti viduje medines grindis. Su keturkampiu fiksatoriumi Nr. R1. Kiekvienoje 250 vnt. pakuotėje yra viena galvutė Nr. R1. Su sumažinta gręžiančia viršūne, padedančia išvengti įtrūkimų.

  8,60 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 10,06 € Yra sandėlyje

  Sraigtai pagaminti iš grūdinto plieno ir pasižymi žemu sukimo momentu, mažu įtrūkimų pavoju. Galvutė su keturiais pjaunančiais rantais, kurie giliau įleidžia sraigtą ir nepažeidžia paviršiaus. Galvutės tipas TX20.

  10,06 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 11,50 € Yra sandėlyje

  Neskeliantys medienos ir atsparus korozijai medsraigčiai skirti profesionalams. Galvutė T10.

  11,50 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 18,50 € Yra sandėlyje

  Grūdinto plieno, geltonai chromuoti sraigtai su TX suėmimu. Skirti naudoti storo kartono ir plokštėms montuoti mediniams profiliams.

  18,50 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 22,10 € Yra sandėlyje

  Nerūdijančio plieno sraigtai pasižymi atsparumu korozijai, tvirtumu ir ilgaamžiškumu, mažu įtrūkimų pavojų. Galvutės tipas TX20.

  22,10 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų