Vinys
Ekonomiškas ir paprastas sprendimas tvirtinimo elementams - vinys. Pas mus rasite įvairiausių tipų vinių statyboms ir kitiems poreikiams.

Vinys Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 7,90 € Yra sandėlyje

  Cinkuota greitvinė nereikalauja varžto ar kaiščio tvirtinimui, skirta vidaus darbams, tvirtinti grindų lages arba tinka naudoti į lubas su metaliniu disku. Ekonomiškas sprendimas. Matmenys - 6X30 mm, 100 vnt. pakuotėje.

  7,90 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 9,00 € Yra sandėlyje

  Vinutės tinka visioms standartinėms viniakalėms, pritaikytoms 0° vinutėms. Skirta prikalti medžiagas prie medinių ir kitų konstrukciju pasinaudojant viniakaliu. DĖMESIO! Min./maks. ilgiai nurodyti kiekvieno įrankio duomenų lape.

  9,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 19,90 € Yra sandėlyje

  Greitvinė pagaminta iš plieno ir blizgiai cinkuotas paviršius. Galvutės kaištis pereina per pačią galvutę ir kaištis turi būti įkalamas. Kaiščių formą ir kalimo procesas užtikrina plėtimasį. Skirta montuoti detalėse ar juostelėse betone. Pakuotėje 100 vnt.

  19,90 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 20,00 € Yra sandėlyje

  Blizgios pistoletinės vinys su įkartomis ir apvalia galvute. Tinka visoms 21° vinims pritaikytoms standartinėms viniakalėms. Vidaus darbams. Matmenys - 3,1X90 mm, 1200 vnt. pakuotėje.

  20,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų