Inkariniai varžtai
Jeigu reikia jums išlaikyti dideles apkrovas ir stipraus sukibimo tvirtinant, siūlome Jums inkarinius varžtus. Šie varžtai naudojami įstačius inkarą į išgręžtą vietą ir užveržiamas. Pritvirtinus inkarinį varžtą ir atsilenkus dantukams tvirtinimui suteikia stabilumo, tvirtumo ir patikimumo.

Inkariniai varžtai Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • 0,54 € Yra sandėlyje

  Pagamintas iš cinkuoto plieno inkaras idealiai tinka pritvirtinti konsolius, turėklus ir kabelių dėklus neįtrūkusiame betone. Optimizuota ankerio geometrija suteikia didelį atsparumą varžtų sujungimų apkrovai ir aukštą saugos lygį.Parduodamas po 1 vnt.

  0,54 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,61 € Yra sandėlyje

  Plieninis ankeris fischer FBN II ekonomiškas ir efektyvus produktas skirtas pritvirtinti neįtrūkusiame betone. Ankeris pasižymi lankstumu dėl savo strukturos. Nerūdijančio plieno konstrukcijoje varžtas tinka fasado konstrukcijoms, konsolėms ir kopėčioms lauke.Parduodamas po 1 vnt.

  0,61 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 10,63 € Yra sandėlyje

  Sraigtai pagaminti iš grūdinto plieno su freziniais grioveliais, kurie mažina įsukimo momentą. TX 20 galvutė. Skersmuo 5 mm, ilgis 40 mm. Pakuotėje 250 vnt.

  10,63 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 19,90 € Yra sandėlyje

  Greitvinė pagaminta iš plieno ir blizgiai cinkuotas paviršius. Galvutės kaištis pereina per pačią galvutę ir kaištis turi būti įkalamas. Kaiščių formą ir kalimo procesas užtikrina plėtimasį. Skirta montuoti detalėse ar juostelėse betone. Pakuotėje 100 vnt.

  19,90 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 66,00 € Yra sandėlyje

  Padengtas cinku ir nikeliu metalinis inkaras apsaugotas nuo korozijos, naudojamas tvirtinti į betoną, natūralų akmenį ir skirti profiliams, plieno konstrukcijoms, sandelių lentynoms, kabelių dėklų sistemoms. Vidaus darbams.

  66,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų