Įvarai ir kaiščiai
Šioje kategorijoje rasite geros kokybės, profesionalių, įvairių tipų įvarų ir kaiščių statybos, remontui ar buitiniams tikslams. Kaiščiai puikus sprendimas tvirtinimui - išgręžiama skylė, įstatomas kaištis ir įsukamas arba įkalamas įvaras. Rasite nailoninių ir kitų variantų kaiščių.

Įvarai ir kaiščiai Yra 17 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų
 • 0,04 € Yra sandėlyje

  Kaištis pagamintas iš nailono skirtas montuoti prie betono, plytos ar natūralaus akmenio.

  0,04 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,06 € Yra sandėlyje

  Kaištis pagamintas iš kokybiško nailono puikiai tinka tvirtinti su skylėtomis plytomis ar keraminiais blokeliais. Vidaus ir lauko darbams. Kūginis kaklelis neleidžia kaiščiui “prasmegti” į kiaurymę ir gali būti naudojamas su medsraigčiais, bei su varžtais metriniu sriegiu. Matmenys - 6X60 mm.

  0,06 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,08 € Yra sandėlyje

  Universalus kaištis pagamintas iš aukštos kokybės nailono skirtas vidaus ir lauko darbams. Kaiščio speciali forma leidžia lengvai įmontuoti į išgręžtą skylę. Gali būti naudojamas su medsraigčiais, bei su varžtais metriniu sriegiu. Matmenys - 10X50 mm.

  0,08 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,15 € Yra sandėlyje

  Cinkuotas kaištis naudojamas su medsraigčiais tvirtinti akytame betone. Vidaus darbams. Matmenys - 8X36 mm.

  0,15 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,24 € Yra sandėlyje

  Nailoninis kaištis su cinkuotu varžtu skirtas tvirtinimui į betoną ar mūrą. Kaištis turi specialius sparnelius, kurie neleidžia kaiščiui suktis skylėje. Naudojamas tvirtinti fasadus, profilius ir rėmus. Matmenys - 10X60 mm. T40 galvutė.

  0,24 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,26 € Yra sandėlyje

  Universalus kaištis iš sudarytas iš dviejų komponentų ir pagamintas iš aukštos kokybės nailono. Įsukant kaišti labai lengva pajusti, kada jis įsistatė ir pasiekė maksimalų stabilumą.

  0,26 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,28 € Yra sandėlyje

  Padidinto plėtimos kaištis pagamintas iš nailono su specialiu varžtu. Padidinto išsiplėtimo plotas užtikrina saugų tvirtinimą net minkštose medžiagose, taip pat tuščiaviduriuose blokuose ar plytose. PZ galvutė.

  0,28 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,71 € Yra sandėlyje

  Kaištis fischer pagamintas iš aukštos kokybės nailono su šešiakampiu varžtu. Dėl specialios formos kaištį galima naudoti kietose ir tuščiavidurėse statybinėse medžiagose ir skirtas metlines konstrukcijas tvirtinti. Parduodami po 1 vnt.

  0,71 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,04 € Yra sandėlyje

  Cinkuotas įkalamas kaištis mungo lengvai montuojamas ir stabiliai laikosi dėl kaiščio galo išsiplėtimo. Pagamintas iš nailono, PZ2 galvutė. Matmenys - 6X40 mm, 100 vnt. pakuotėje.

  3,04 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,42 € Yra sandėlyje

  Aukštos kokybės plastikinė mūrvinė su cinkuotu savisriegiu. Puikiai tinka naudoti perimetrinių profilių tvirtinimui. Pakuotėje – 100 vnt. 

  3,42 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,80 € Yra sandėlyje

  Cinkuotas kalamas kaištis lengvai ir patikimai montuojamas viduje - medinėse konstrukcijose, profiliuose, rėmuose, grindjuostėse. Kaiščio išsiplėtimo vieta garantuoja stabilumą. Pozi galvutė. Kaištis pagamintas iš aukštos kokybės nailono.

  3,80 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 7,90 € Yra sandėlyje

  Cinkuota greitvinė nereikalauja varžto ar kaiščio tvirtinimui, skirta vidaus darbams, tvirtinti grindų lages arba tinka naudoti į lubas su metaliniu disku. Ekonomiškas sprendimas. Matmenys - 6X30 mm, 100 vnt. pakuotėje.

  7,90 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 11,00 € Yra sandėlyje

  Kaištis pagamintas iš aukštos kokybės nailono, lengvai įstatomas su gylio nustatymu tinkamui instaliavimui. Naudojamas fasadų pastoliams, lipimo pastoliams. Nailoninis kaištis yra žymiai stipresnis už plastikinius kaiščius ir atlaiko didesnias apkrovas. Matmenys - 14X100 mm, 50 vnt pakuotėje.

  11,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 14,20 € Yra sandėlyje

  Universalus kaištis pagamintas iš nailono ir cinkuotas varžtas. Pasižymi puikiomis savybėmis tvirtinant prie kiaurymėtų statybinių medžiagų. Galvutė T40.

  14,20 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  Universalus kaištis pagamintas iš nailono, skirtas tvirtinimui į mūrą ir betoną, puikiai tinka tvirtinti prie kiaurymėtų medžiagų. TX galvutė. Sraigtas cinkuotas - vidaus darbams.

  26,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 26,50 € Yra sandėlyje

  Universalus kaištis pagamintas iš kokybiško nailono užtikrina ilgalaikį stabilumą. Varžtas cinkuotas su šešiakampe galvute. Kaištis su padidinta inkaravimo zona 70 mm. Matmenys - 10X120 mm, 50 vnt. pakuotėje.Vidaus darbams.

  26,50 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 29,00 € Yra sandėlyje

  Kaištis pagamintas iš cinkuoto plieno, skirtas laikančioms gipso kartono sistemoms tvirtinti. Kaištis susideda iš kūgio varžto ir besiplečiančio spaustuko. Diametras 6 ir ilgis 35 mm. Pakuotėje - 100 vnt.

  29,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų