Pjovimo ir šlifavimo diskai
Abrazyviniai, deimantiniai ir medienos pjovimo/šlifavimo diskai. Mūsų diskais galėsite pjauti įvairias medžiagas, tokias kaip - betoną, metalą, tinką, plytas, akmenis, plyteles, keramiką ir kitas panašias medžiagas.

Pjovimo ir šlifavimo diskai Yra 47 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 47 dalykų
 • 0,37 € Yra sandėlyje

  Efektyvus pjovimo diskas iš Specialist BASIC linijos skirtas ploniems metalams, pilnaviduriams gaminiams, profiliams pjauti. Labai geras kokybės - kainos santykis.

  0,37 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,64 € Yra sandėlyje

  Pjovimo diskas naudojamas pjauti metalą - ploni diskai 1 ir 1,2 mm skirti ploniems metalo lakštams, vamzdžiams, profilius. Vidutinio storumo diskai 1,6 ir 2 mm universalūs ir galima pjauti įvairius metalo gaminius. Tinka pjauti ir nerūdijantį plieną.

  0,64 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 0,85 € Yra sandėlyje

  Glaistams, užpildams, dažams, lakams ir visiems stipriai dulkantiems paviršiams

  0,85 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,02 € Yra sandėlyje

  Be geležies ir sieros. Šis plonas 1,6 mm specialus pjovimo diskas labai patogus žmonėms ir įrankiams dėl savo energijos taupymo efekto. Ypač lengvai pjaunantis diskas su ilgu tarnavimo laiku. Švarus pjūvis su minimaliomis pastangomis Kraštai su mažai šerpetų. Didelis pjovimo greitis, ilgas tarnavimo laikas. Dėl karščio ruošinio spalva nepakinta į mėlyną....

  1,02 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,02 € Yra sandėlyje

  Trys diskai viename: pjauna nerūdijantį plieną, plieną ir sienų plyteles 1,2 mm. Patogus pjovimas taupant laiką (ypač tinka santechnikams). Plonas, tikslus, greitas, patvarus. Aukštas pjovimo efektyvumas, malonus pjovimas. Nėra daug laiko reikalaujančio disko keitimo. Briaunos be šerpetuotų kraštų. Maksimalus apsisukimų skaičius - 13 280 aps./min. 

  1,02 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,18 € Yra sandėlyje

  Ploniems lakštams, plieniniams kabeliams, plonasieniams profiliams ir vamzdžiams iš nerūdijančio plieno ir spalvotųjų metalų, kompozicinių medžiagų (GRP). Žymiai greičiau - žymiai tiksliau - žymiai geriau:Aukščiausios klasės 1 mm pjovimo diskas. Skirtas iki milimetro tiksliam ir ypač greitam pjovimui su minimaliomis pastangomis. Jokio šerpetų formavimo,...

  1,18 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,26 € Yra sandėlyje

  Neįtikėtinų savybių plonas pjovimo diskas dabar gali būti naudojamas aliuminiui ir spalvotiesiems metalams. Medžiagos sudėtis garantuoja greitą supjaustymą, be apsivelimo pjaunant minkstus metalus. Ilgas tarnavimo laikas. Aliuminio ir spalvotųjų metalų, tokių kaip varis, žalvario, bronzos pjovimui. Taip pat tinka daugumai plastikų. Maksimalus apsisukimų...

  1,26 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,28 € Yra sandėlyje

  Lipnūs šlifavimo lapeliai naudojami su perforatoriais, kampiniais šlifuokliais ir kitais įrankiais. Galima šlifuoti medį, metalą, rudis.

  1,28 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,29 € Yra sandėlyje

  Efektyvus šlifavimo lapeliai - diskeliai Specialist BASIC naudojami universaliai šlifuoti medžiagas - medieną, metalą, plastiką ir panašiai. Grubesni dydžiai yra skirti apdirbti greičiau, lyginti suvirinimo siūles, formuoti medį ar nuiminėti gilias rūdis, smulkesni - gražiai sulyginti, užbaigti paviršių, galąsti.

  1,29 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,30 € Yra sandėlyje

  Perforuoti, lipnūs, apvalūs šlifavimo lapeliai 125 mm diametro skirti įvairių paviršių šlifavimui. Naudojami šlifuokliui su dulkių nusiurbimu. Pakuotėje 5 vienetai.

  1,30 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,50 € Yra sandėlyje

  Ilgaamžiškas ir aukštos klasės metalo pjovimo diskas skirtas pjauti įvairius metalus ir nerūdijantį plieną.Sudėtyje nėra sieros, geležies ir kitų junginių, todėl jis puikiai tinkamas pjovimui ir nekenksmingas sveikatai.HYDRO PROTECT technologija, neleidžianti prasiskverbti drėgmei į disko vidų, prailgina disko tarnavimo laiką.

  1,50 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,61 € Yra sandėlyje

  Plienui, nerūdijančiam plienui. CUT + GRIND: išradingai suderintas diskas pagal EN 12 413. Pirmasis pjovimo diskas, su kuriuo galima ne tik pjauti, bet taip pat ir šlifuoti. Dirbsite greičiau, nes su vienu disku atliksite kelių diskų darbą. Maksimalus apsisukimų skaičius - 12 200 aps./min.  Taikymo sritis: kietoms medžiagoms arba profiliams, pagamintiems...

  1,61 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,69 € Yra sandėlyje

  Tinka plienui ir nerūdijančiam plienui, ypač lakštinio metalo ir plonasieniams profiliams. Standartas cisternų gamyklų ir cisternų gamyboje.

  1,69 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,73 € Yra sandėlyje

  Kokybiškas šlifavimo diskas. Diskas ilgaamžiškas ir greitai atlieka darbus. Vidinės kiaurymės pagal europinius standartus.

  1,73 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 1,76 € Yra sandėlyje

  Tinka: Visų rūšių metalas, visų pirma lakštinis plienas, labai tvirtas konstrukcinis plienas ir suvirinimo siūlės, įrankinis plienas, spalvotieji metalai. Geras universalus diskas su geru tarnavimo laiku. Puikus savo kainos ir kokybės santykiu. Rodo geriausius rezultatus kiekviename kampiniame šlifuoklyje. Sujungta derva, sutvirtintas stiklo pluoštu....

  1,76 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,00 € Yra sandėlyje

  Padelis naudojamas su gręžtuvais ir prispaudžiamu švitriniu popieriumi 125 mm diametro šlifavimui.

  2,00 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,12 € Yra sandėlyje

  Specialus šlifavimo diskas aliuminiui ir spalvotiesiems metalams apdoroti. Didelis pašalinimo greitis Ilgas tarnavimo laikas Jokio užsikimšimo Disko storis: 6 mm Maksimalus apsisukimų skaičius - 12200 aps./min. Taikymo sritis: varis, aliuminio lydiniai, žalvaris, bronza. Pagaminta Vokietijoje. Gamintojas: DRONCO GmbH, Germany. 

  2,12 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,25 € Yra sandėlyje

  Prispaudžiami šifavmo lapeliai kampiniam šlifuokliui. Komplekte 3 vienetai.

  2,25 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,40 € Yra sandėlyje

  Efektyvus, ekonomiškas ir labai ilgas tarnavimo laikas. Speciali atvartinių diskų, pagamintų iš cirkonio elektrokorundo, linija, kuri padidina produktyvumą ir sutrumpina veikimo laiką. Idealiai tinka šlifuoti kraštus ir paviršius pramonėje, taip pat profesionalams. Pagaminta Vokietijoje. Gamintojas: OSBORN DRONCO GmbH, Germany.

  2,40 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,42 € Yra sandėlyje

  Plienui, nerūdijančiam plienui. Šis 1,6 mm plonas specialus pjovimo diskas yra patogus žmonėms ir įrankiams dėl energijos taupymo efekto. Ypač aptakus diskas su ilgu tarnavimo laiku. Švarus pjūvis su minimaliomis pastangomis. Pjūvio kraštai be šerpetų. Nėra termiškai mėlynos spalvos ant ruošinio. Be geležies ir sieros.  Ypač tinkamas lakštiniam metalui...

  2,42 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,69 € Yra sandėlyje

  Šlifavimo diskas su lipnia puse. Tinka naudoti tiek su Storch Spider aparatu, tiek su rankiniu šlifuokliu. Diametras: 225 mm.

  2,69 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,79 € Yra sandėlyje

  Šlifavimo padas minkštu pagrindu 125 Ø, skirtas lipniems šlifavimo lapeliams priklijuoti, su smailėjančiais kraštais, geresniam priėjimui kampuose, su sriegiu M14. Naudojamas kampiniams šlifuokliams.

  2,79 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 2,99 € Yra sandėlyje

  Deimantinis diskas GALACTICA naudojamas pjauti silikatinės plytas, trinkeles, vidutiniško kietumo betoną ir jo gaminius. Galima pjauti šlapiomis ir sausomis aplinkybėmis. Tinkamai naudojant diskas tarnaus ilgai.

  2,99 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,49 € Yra sandėlyje

  Segmentinis, deimantinis pjovimo diskas verto skirtas sausam pjovimui.

  3,49 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 3,76 € Yra sandėlyje

  Pagamintas iš grūdinto plieno pjovimo diskas naudojamas įvarios medienos pjovimui. Diskas pasižymi aukšta kokybę ir ilgaamžiškumu. Patikimai prilituoti pramoninės klasės karbido dantys, plėtimosi angos karščiui išsklaidyti.

  3,76 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 4,10 € Yra sandėlyje

  Lygių kraštų deimantinis diskas skirtas pjaustyti keramines plyteles. Matmenys - 125 x 22 x 2 mm.

  4,10 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 4,36 € Yra sandėlyje

  Rankinis šlifuoklis Mini yra patogus ir efektyvus šlifavimo įrankis subtilesniam darbui atlikti. Optimaliai spaudimą į šlifuojamą paviršių galima reguliuoti rodomuoju pirštu spaudžiant įrankio priekį, taip pat galite pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Labai gerai tinka baldų restauravimui, langų, durų ir langinių apdirbimui bei daugeliui įvairių...

  4,36 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 11,10 € Yra sandėlyje

  Nerūdijantis, grūdinto plieno pjovimo diskas su ATB kietmetaliu skirtas pjauti medieną, baldines plokštes, fanerą.

  11,10 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 28,60 € Yra sandėlyje

  Tvirtas pjovimo diskas si grūdinto plieno korpusu ir antikorozine danga skirtas pjauti medieną, baldinęs plokštęs, fanerą. Diskas turi inovatyvias karščio išsklaidymo angas, kurių dėka diskas žymiai mažiau kaista.Matmenys ir reikšmės:Disko diametras x disko vidus x dantukų skaičius

  28,60 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 39,10 € Yra sandėlyje

  Kokybiškas pjovimo diskas skirtas aliuminio ir kitų minkštų metalų tokių kaip varis, švinas bei įvairių plastikų pjovimui. Trigubai šlifuoti kietmetalio dantukai suteikia puikų pjovimą.Matmenys ir reikšmės:Disko diametras x disko vidus x dantukų skaičiusPapildomo tvirtinimo matmenys (PIN LOCK 2/7/42 + 2/10/60).

  39,10 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 30 iš 47 dalykų