Įrankiai

Mechaniniai, elektriniai įrankiai, jų priedai labai palengvina ir pagreitina darbą. Paviršių apsaugos priemonės nuo dulkių, ištepimo dažant.

Įrankiai Yra 882 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Matavimo įrankiai
  Šioje kategorijoje galima nusipirkti matavimo įrankius - nivelyrus, ruletes, gulsčiukus, liniuotes. Matavimo įrankiai turi būti tikslūs, kad būtų tinkamai atlikti darbai ir išvengta klaidų. Mūsų matavimo prekės garantuoja tikslumą ir patikimumą, kas padės išvengti problemų ir klaidų ateityje.
 • Mechaniniai įrankiai

  Šioje kategorijoje rasite plytelių pjovimo įrankius ir priedus, sukimo ir veržimo įrankius, rankinius įrankius, pieštukus, rašiklius, žymeklius, reples ir gnybtuvus. Įrankių asortimentas profesionalams, bet gali būti naudojami ir buičiai.

 • Įrankių priedai
  Čia rasite reikalingus produktus įrankiams valdyti, jų papildinius ir tos pačios rūšies darbams pagelbiančius produktus - apsaugos priemonės, grąžtai, frezos, maišymo antgaliai, kabės, pjūkleliai, pjovimo, šlfavimo diskai, sąvaržos, laikikliai.
 • Elektriniai įrankiai

  Profesionalūs ir buičiai skirti elektriniai įrankiai. Turime pasiūlyti produktų įvairios kainos spektro ir funkcijomis. Elektriniai įrankiai suteikia galimybę atlikti funkcijas, kurias sudėtinga atlikti rankomis - mechaniniu būdu, tai palengvina darbus ir sutaupo laiko.

 • Akumuliatoriniai įrankiai
  Patikimi ir ilgalaikiai akumuliatoriniai įrankiai sutaupys Jums laiko ir energiją. Su baterija įrankiai padeda dirbti vietose, kur nėra elektros - puikus variantas, kai neužtenka mechaninių įrankių ar norima atlikti darbus greičiau ir patogiau.
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 882 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 882 dalykų