Dažymo ir apdailos įrankiai
Kokybiški ir patikimi produktai apdailai padės Jums tvarkingai apdoroti paviršius. Šioje kategorijoje rasite įvairių rūšių teptukų, volelių, apsauginių juostelių, plėvelių, glaistyklių, trintuvių ir kitų reikalingų priedų.

Dažymo ir apdailos įrankiai Yra 184 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Teptukai

  Siūlome įvairių rūšių teptukų, maišytų šėrelių, universalaus panaudojimo ar specializuotus paviršių dažymui. Prekiaujame Color Expert, Hardy, Anza gamintojų teptukais.

 • Voleliai

  Įvairaus ilgio plauko dažymo ar tapetavimo voleliai iš gamintojų Anza, Hardy, Color Expert. Rasite volelius lakavimui, dažymui, impregnavimui, vamzdžiams ir įvairaus grubumo paviršiams. Taip pat turime atskirai rankenų voleliams uždėti.

 • Teleskopiniai kotai ir...
  Teleskopiniai kotai voleliams, glaistyklėms ir dažų talpos. Gamintojai: Anza, Hardy, Color Expert, Storch.
 • Juostelės, plėvelės

  Šioje kategorijoje rasite produktų, kurie apsaugo objektų paviršius. Apsauginiai popieriai, armuotos juostos, dažymo juostos, plėvelių sujungimo juostos, tinkavimo juostos, jautrių paviršių apsauginės juostos ir kitų rūšių juostos reikalingos apsaugoti paviršius.

 • Glaistyklės ir trintuvės
  Šioje kategorijoje rasite plataus spektro glaistyklėmis ir tvirtomis, bei patikimomis trintuvėmis. Glaistyklės lygios, dantytos, kelnės, trintuvės plytelėms, trintuvės su kempinėmis, trintuvės su guma ir kiti produktai specializuoti apdailai. Gamintojai: Anza, Kaufmann, Storch, Hardy, Color Expert, Stabilė, Hofmann.
 • Plytelių kryželiai,...
  Reikalingi įrankiai plytelių klijavimo procesui. Šioje kategorijoje turime plytelių kryželius, montavimo langų pleištus, kryžiukus, plytelių pleištus, plytelių pritraukėjus, intarpus ir komplektus.
 • Priedai
  Įvairūs priedai lengvinantys apdailos darbus.
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 184 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 184 dalykų