Mechaniniai įrankiai

Šioje kategorijoje rasite plytelių pjovimo įrankius ir priedus, sukimo ir veržimo įrankius, rankinius įrankius, pieštukus, rašiklius, žymeklius, reples ir gnybtuvus. Įrankių asortimentas profesionalams, bet gali būti naudojami ir buičiai.

Mechaniniai įrankiai Yra 331 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Plytelių pjovimo...
  Naudingi įrankiai ir įrankių priedai klojant plyteles. Turime pjovimo ratukų, mentelių, pjoviklių, laikiklių, grąžtų, frezų, dildžių, staklių ir kitų įrankių reikalingų pjauti plyteles, jas nuplauti, formuoti ir klijuoti.
 • Sukimo, veržimo įrankiai
  Įvairūs įrankiai sukti arba atsukti varžtus, patikrinti elektros tinklus. Taip pat rasite įrankių komplektus ir įrankių dėžės - įrankiams sudėti.
 • Rankiniai įrankiai

  Šioje kategorijoje rasite didelį pasirinkimą įrankių, kurios galima naudoti mechaniškai rankomis. Plaktukai, kabiamūšiai, pjūklai, žirklės, obliai, kniedikliai, rėžtukai, kaltai, laužtuvai, žnyplės, spaustuvai, pjaustikliai.

 • Pieštukai, rašikliai,...
  Patvarūs rašymo ir žymėjimo įrankiai iš gamintojų Specialist, Richmann, Sola, Irwin, Sharpie, Stanley. Kokybiškos prekės. Įvairių paviršių žymėjimui, pakuočių ženklinimui, paviršių matavimui. Pagalbinės priemonės darbams.
 • Replės ir gnybtuvai
  Patogios ir patikimos replės ir gnybtuvai. Įvairių formų suėmimo pagal reikalingus poreikius ir situacijas. Rasite įrankius elektrikams, santechnikams ir pramoninės paskirties. Gamintojai: Yato, Irwin, Specialist, Topex.
 • Kopėčios
  Patikimos ir saugios kopėčios – buitinės, universalios, atveriamos, segmentinės. Labai svarbu pasirinkti tinkamą kopečių tipą, kad būtų išvengta sužeidimų ir žalos.
 • Peiliai ir geležtės
  Aštrūs peiliai ir geležtės. Rasite peilių apšiltinimo medžiagoms, vatai, kilimams ir kitoms įvairioms medžiagoms pjauti. Turime peilių su keičiamomis geležtėmis ir klasikinio tipo.
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 331 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 331 dalykų