Ekstrūzinio polistireno plokštės

XPS –ekstrūzinis polistireninis putplastis, FF-PIR – poliizocianurato plokštės ir FF-EPS – polistireninis putplastis yra aukštos kokybės gaminiai, kuriais galima įrengti efektyvią ir patikimą šilumos izoliaciją nuo pamatų iki stogo.

Ekstrūzinio polistireno plokštės Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Lygiakraštis rifliuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Yra sandėlyje
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Lygiakraštis Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Yra sandėlyje
 • 3,09 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Frezuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  3,09 €
  Tik internetu
  Yra sandėlyje
 • 6,60 € Yra sandėlyje

  Tvirtos, atsparios vandeniui ir šalčiui plokštės  Puikios šilumos savybės  Sienoms, grindims, rūsiui, cokoliui, terasoms, pamatams ir kitų konstrukcijų šilumos izoliacija Frezuotas rifliuotas Kaina nurodyta už lapą (vnt).

  6,60 €
  Yra sandėlyje
 • 23,99 € Pagal individualų užsakymą

     Drėgmei ir apkrovai atsparios plokštės. Naudojamos drėgnose patalpose, veikia kaip hidroizliacija ir kaip statybinė plokštė ant sienų ir grindų. Nepraleidžia  vandens, nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio. Grindų ir sienų plytelės galima kloti tiesiai ant Tulppa plokščių jau kitą dieną po įrengimo.

  23,99 €
  Pagal individualų užsakymą
 • 26,00 € Išparduota

  Technonicol Carbon PROF 300 ekstruzinio polistireno plokštės yra uždarų porų termoizoliacinė medžiaga. Kieto pagrindo medžiaga atspari drėgmei, puvimui, chemikalų poveikiui. Carbon plokštė naudojamą pamatų, grindinio šildymo, rūsių, stogų, perdangų bei fasadų izoliacijos įrengimui.

  26,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 54,00 € Išparduota

  Naudojant pamatų klojinius yra sumontuojama forma rostverkui išlieti bei tuo pačiu apšildoma pamato apačia bei šonai. Pamato apšiltinimas A klasės namui Greitas ir paprastas montavimas Atspari drėgmei ir šalčiui konstrukcija Klojinio sistemą sudaro apatinė plokštė(C) pasirenkama pgal norimą rostverko plotį: 200, 250 arba 300mm plošktės storis...

  54,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 122,00 € Pagal individualų užsakymą

  FF-PIR ALK plokštės turi liežuvėlio-griovelio sujungimą visu plokštės perimetru.Plokštės tinka visų pastato konstrukcijų šiltinimui. Gaminama iš standžių poliuretano putų (PIR) šerdies ,iš abiejų pusių padengtos aliuminio folija .Šilumos laidumo koeficientas λD = 0,022 W/mK , todėl labai efektyvi izoliacija ,kuri iki 2 kartų plonesnė lyginant su kitomis ....

  122,00 €
  Pagal individualų užsakymą
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų