Prekių sąrašas pagal gamintoją PAROC

Paroc Group yra tarptautinis izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojas.

Paroc Group yra tarptautinis izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojas. Pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Suomijoje, penkiose šalyse veikia mūsų gamyklos, o 14-oje šalių turi savo atstovybes.


„Paroc“ kompanija jau nuo 1930-ųjų metų vysto savo gamybos technologijas. Šiandien pirmaujantys izoliacinių medžiagų tiekėjai Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse.


PAROC produktai, tokie kaip statybinės izoliacijos medžiagos, techninės ir jūrinės izoliacijos gaminiai, kompozicinės plokštės ir akustiniai gaminiai lengvai atpažįstamose raudonai-baltai dryžuotose pakuotėse.


Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 1,58 € Yra sandėlyje

   PAROC SSB 1 yra  apkrovą laikančios, puikiai smūgio garsą izoliuojančios plokštės iš akmens vatos, skirtos naudoti užliejamų grindų konstrukcijose ant monolitinių ar surenkamų gelžbetoninių tarpaukštinių perdangųŠiltinimo sprendiniaiPRISTATYMAS TIK VILNIAUS MIESTE.DĖL PRISTATYMO Į KITUS MIESTUS PRAŠOME SUSISIEKTI +37060366288

  1,58 €
  Yra sandėlyje
 • 15,35 € Yra sandėlyje

    PAROC eXtra yra nedegios, akmens vatos plokštės skirtos visų tipų pastatų sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. Šios  plokštės yra lanksčios, todėl jos lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamos atitvaros.Šiltinimo...

  15,35 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų