Daugiafunkcinės kopėčios X-Pro (2 pakopos)

AL 500930

Nauja prekė

Unikalios kopėčios, kurios taip pat tarnauja kaip darbo stalas. Idealus kiekvieno meistro darbo draugas.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

309,00 € su PVM

Apie prekę

Niekada daugiau nereikia į darbą pasiimti kopėčių ir darbastalio. Su „X-Pro®“ jūs turite du dalykus. Šios unikalios kopėčios yra novatoriškos, tvirtos, taip pat lengvai judinamos ir sandėliuojamos. „X-Pro®“ yra idealus kiekvieno profesionalo darbo draugas.

Unikalus dizainas reiškia, kad jūsų kopėčios taip pat gali būti naudojamos kaip darbinis stalas. Tiek pastatytos, tiek paguldytos ant šono. Tvirta konstrukcija, patentuota vyrių sistema ir neslystančios kojos suteikia maksimalų stabilumą. Kopėčios turi rankeną viršutinėje pakopoje, tokiu būdu jas lengva naudoti ir perkelti.

„X-Pro®“ yra daugiafunkcinės kopėčios, skirtos profesionalams.

Kopėčių ypatybės:

  • „X-Pro®“ turi tris V formas. Dėl to darbo stalas yra tinkamas saugoti visas jūsų medžiagas. Dideles ar mažas.
  • Išmanusis „X-Pro®“ dizainas reiškia, kad visada turite horizontalų stalviršį. Net jei kopėčios yra ant šono.
  • Kopėčios lengvai sutraukiamos naudojant rankeną viršutinėje pakopoje. Sulenktos „X-Pro®“ yra ypač kompaktiškos.
  • Dėl ypač tvirtų dvigubo profilio pakopų kopėčios tampa tvirtos ir patikimos, o neslidžios kojos ir pakopos garantuoja stabilią ir patikimą padėtį stovint. 

Techninės charakteristikos:

  • Maksimali leistina kopėčių apkrova 150 kg
  • Pakopų skaičius: 2.
  • Sulankstytų aukštis 1,05 m, darbinis aukštis 2,50 m.
  • Svoris: 10 kg. 

Garantija 5 metai!

Gamintojas: Altrex B.V.

Pagaminta Olandijoje. 

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.