Kopėčios Double Decker (5 pakopos)

AL 502105

Nauja prekė

Išmaniosios buitinės kopėčios su daugybe naudingų priedų.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

114,00 € su PVM

Apie prekę

"Double Decker" yra geriausios namuose naudojamos kopėčios. Saugios, tvirtos ir užbaigtos su daugeliu patogių priedų. Šios lengvos aliuminio kopėčios yra Jūsų stabilus pagrindas dideliems ir mažiems darbams namuose bei aplink juos

"Double decker" ypatybės:

 1. Dvigubo žingsnio laipteliai, dvigubai saugūs. "Double Decker" su unikaliu dvigubu žingsniu ir platforma, apsaugota nuo slydimo. Suteikiamas dvigubas nuolatinis stovėjimo paviršius. Tai reiškia papildomą saugumą, stabilumą ir tikrumą.
 2. Paprasta naudoti. Kopėčios yra lengvai sudedamos dėka "HandGrip". Dėl lengvo aliuminio "Double Decker" lengva pernešti.
 3. Viskas po ranka. Jūs turite viską, kas pasiekiama, naudodami "SmartBox" – tai sumanus įrankių laikymo skyrius. Kai dangtis uždarytas, jis suteikia dar daugiau vietos.
 4. Atsparios nusidėvėjimui. Visi laipteliai yra neslidūs ir atsparūs dilimui. Kaip ir didelės kopėčių kojos. Tokiu būdu jūs žinote, kad visada stovite tvirtai ir stabilai.
 5. Geriausios ir gražiausiausios. Antracito pilka, aliuminio ir Altrex raudona spalva. Šis derinys daro "Double Decker" atpažįstamas, šiuolaikiškas ir gana patrauklias. Būtinas kiekvienuose namuose.

Techninės charakteristikos:

 • Didžiausia apkrova: 150 kg/m2
 • Pakopų skaičius: 5
 • Ilgis, m: 1,90
 • Stovėjimo aukštis, m: 1,05
 • Darbinis aukštis, m: 3,05
 • Sandėliavimo ilgis, m: 1,85
 • Svoris, kg: 6,20

5 metų garantija!

Gamintojas: Altrex B.V.

Pagaminta Olandijoje. 

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.