Daugiafunkcinės kopėčios Varitrex Teleprof (4x5)

AL 503755

Nauja prekė

Reguliuojamos teleskopinės sulankstomos kopėčios profesionalui. Idealiai tinka nelygiam paviršiui. Naudokite A arba kopėčių padėtyje.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

435,00 € su PVM

Apie prekę

Intensyviam, profesionaliam naudojimuiю

  • Reguliuojamos teleskopinės kopėčios, idealiai tinka naudoti ant netolygių paviršių.
  • Stabilios dėl lenktų sijų ir neslystančių kojų.
  • „Varitrex Teleprof“ yra teleskopinės sulankstomos kopėčios. Sulankstomas kopėčias galite naudoti A padėtyje arba kopėčių padėtyje. Kopėčias galima reguliuoti teleskopiniu būdu, kad būtų galima lengvai naudoti ant nelygių grindų, pvz. laiptinėje.
  • Horizontalus darbo paviršius užtikrina komfortą. Dėl lenktų sijų ir neslystančių kojų visada esate saugūs ir stabilūs. Unikali 3-PIN autolocking® vyrių sistema užrakina kopėčias į bet kurią padėtį. Garantuotas saugumas!
  • Išmanioji vyrių sistema. Per 12 000 ciklų buvo kruopščiai išbandyta 3-PIN autolocking® jungčių sistema. Optimalus saugumas ir patikimumas.
  • Kompaktiškos ir lengvai laikomos. Sulankstytos kopėčios užima labai mažai vietos.
  • Svoris: 15,50 kg
  • Maks. darbinis aukštis: 6,25 m

Garantija 5 metai!

Gamintojas: Altrex B.V.

Pagaminta Olandijoje. 

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.