REMMERS  HARDWACHS - ÖL ALIEJUS GINDIMS IR BALDAMS Padidinti

REMMERS HARTWACHS - ÖL ALIEJUS GINDIMS IR BALDAMS

Nauja prekė

    Hartwachs-Öl naudojamas vidaus patalpose ir ypač tinka medinėms grindims bei laiptams dengti. Galima dengti masyvius medinius baldus, virtuvės darbo plokštes, paneles, lentjuostes ir kamštinius paviršius.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

20,99 € su PVM

  • 0,75 l
  • 2,50 l
  • 20,0 l

Apie prekę

REMMERS  HARTWACHS - ÖL BESPALVIS ALIEJUS GINDIMS IR BALDAMS

Savybes
  • Hartwachs-Öl yra bespalvis ir tinka beveik visoms medienos rūšims.
  • Jis įsiskverbia giliai į medieną ir išryškina natūralią medienos struktūrą.
  • Kadangi ši medžiaga pasižymi impregnuojamuoju poveikiu, ant medienos paviršiaus susiformuoja apsauginė plėvelė, sauganti jį nuo nešvarumų.
Išeiga

Medžiagos sąnaudos labai priklauso nuo medienos įgėrio ir galutinio šlifavimo.

Sunaudojama apie: apie 10-50 ml/m².

Techninis aprašymas

Saugos duomenų lapas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: