REMMERS GRUDIERUNG  SV TIRPIKLINIS SUTVIRTINANTIS IR HIDROFOBIZUOJANTIS GRUNTAS Padidinti

Birių paviršių gruntas REMMERS GRUNDIERUNG SV

Nauja prekė

   Tirpiklinis gruntas su sutvirtinančiomis ir hidrofobizuojančiomis savybėmis ant trupančių mineralinių paviršių ir oro sąlygų veikiamų pluoštinio cemento plokščių, dengiamas prieš Siliconfarbe LA, Siliconharz Füllfarbe LA, Betonacryl, Dachfarbe E ir kt. sintetinių dervų dangas.
  Taip pat naudojamas kaip gruntas vidaus tinkui, gipso kartonui ir gipso plokštėms.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

50,00 € su PVM

  • 5,00 l
  • 30,0 l

Apie prekę

REMMERS GRUNDIERUNG  SV TIRPIKLINIS SUTVIRTINANTIS IR HIDROFOBIZUOJANTIS GRUNTAS

TIRPIKLIŲ PAGRINDU IŠOREI DENGIMAS IŠEIGA

  • Tirpiklinė medžiaga, atspari šarmams, geras įsiskverbimas, sutvirtinančios ir hidrofobizuojančios savybės.
  • Gruntas itin biriems paviršiams su hidrofobinėmis savybėmis.

Išeiga

Priklausomai nuo pagrindo apie 0,2 l/m², smėlingų arba porėtų, grublėtų ir / arba sugeriančių paviršių išeiga atitinkamai didesnė.

Techninis aprašymas

Saugos duomenų lapas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: