REMMERS FUNCOSILl SNL PORIETŲ MEDŽIAGŲ IMPREGNANTAS Padidinti

Tik internetu

Porėtų medžiagų impregnantas REMMERS FUNCOSIL SNL GERUCHSNEUTRL

Nauja prekė

  Porėtų mineralinių statybinių medžiagų impregnavimui. Silikatinėms plytoms, atvirų plytų mūrui, mineraliniam tinkui, fibro-cementui, įvairių rūšių betonui (baltas betonas, lengvas betonas, betoniniai blokai). Antriniam mineralinių dažų sluoksnio apdorojimui.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

56,08 € su PVM

  • 5,00 l

Apie prekę

REMMERS FUNCOSIL SNL PORĖTŲ MEDŽIAGŲ IMPREGNANTAS

Savybes

  • Funcosil SNL ypač atsparus šarmų poveikiui. 
  • Dėl savo mažos molekulinės struktūros Funcosil SNL geruchsneutral gali giliai įsiskverbti į paviršius ir suteikti statybinėms medžiagoms hidrofobinių savybių.
  • Atsiradus oro drėgmei chemiškai reaguoja ir apsaugo nuo UV spindulių, vandens patekimo bei kitų oro sąlygų.
  • Padengus paviršių impregnantu, jo porų ir kapiliarų sienelės pasidengia makromolekuliniu sluoksniu nepaveikiančiu vandens garų difuzinių savybių.

Išeiga

Lygus kalkių-smėlio akmuo nuo 0,5 l/m²
Neapdorotas kalkių-smėlio akmuo nuo 0,7 l/m²
Smulkiai porėtas plytinis paviršius nuo 0,8 l/m²
Stambiai porėtas plytinis paviršius nuo 1,0 l/m²
Tinkas nuo 0,5 l/m²
Porėtas betonas nuo 1,0 l/m²
Smulkiai porėtas natūralus akmuo nuo 0,6 l/m²
Stambiai porėtas natūralus akmuo nuo 1,5 l/m².


Techninis aprašymas

Saugos duomenų lapas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: