ORKATĖ BEKO BIE 24302 B

869084214465

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

249,00 € su PVM

Apie prekę

PAKUOTĖS PLOTIS, CM 66.0000
PAKUOTĖS AUKŠTIS, CM 66.0000
PAKUOTĖS GYLIS, CM 65.5000
PAGAMINIMO ŠALIS Turkija
ORKAITĖS TALPA (L) 71
ENERGIJOS SĄNAUDŲ KLASĖ A
ORKAITĖS FUNKCIJOS kepintuvas, viršutinis ir apatinis kaitinimas + kepintuvas, viršutinis kaitinimas + kepintuvas, viršutinis kaitinimas + ventiliatorius
VALDYMAS Mechaninis
EKRANĖLIS LED
TELESKOPINIAI BĖGELIAI Nėra
DURELIŲ STIKLAS Dvigubas
MĖSOS KEPIMO TERMOMETRAS Nėra
SAVAIMINIO IŠSIVALYMO FUNKCIJA Valymas garais
GARŲ FUNKCIJA Nėra
UŽRAKTAS NUO VAIKŲ Yra
ŠVELNUS DURELIŲ UŽDARYMAS Yra
APŠVIETIMAS Standartinis
TRIUKŠMO LYGIS (DB) #N/D
SPALVA juoda
LAIKMATIS Elektroninis
SVORIS NETTO, KG 32.1
SVORIS BRUTTO, KG 34.5
PAKUOTĖS TŪRIS, M3 0.2853
AUKŠTIS, CM 59.5
ILGIS, CM 56.7
PLOTIS, CM 59.5
GAMINTOJAS BEKO

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: