Pjūklas elektrinis grandininis 2200W, 400mm Powerplus

POWEG10110

Nauja prekė

  • GRANDINĖS TIPAS "OREGON"
  • GREITAS, BE ĮRANKIŲ, GRANDINĖS REGULIAVIMAS 
  • JUOSTOS ILGIS 400 MM
  • SUKIMOSI GREITIS (N) MAKS. 8000 MIN-1
  • NOMINALI GALIA (PN) MAKS. 2200 W

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

114,00 € su PVM

Apie prekę

SPECIFIKACIJOS:

* Maitinimo įtampa: 230V / 50Hz
* Galia: 2200W
* Grandinės kreiptuvas: 40cm (16 "),
* Sukimosi grandinės greitis: 15 m/s
* Alyvos bako talpa: 270ML
* Automatinis grandinės tepimas
* Greitas be įrankių grandinės įtempimo reguliavimas
* Garso lygio slėgis (LpA): 89 dB (A)
* Žemo garso slėgis (LWA): 108 dB (A)

SAVYBĖS: saugiai dirbsite dėl apsauginės įrangos ir žemos atatrankos. Grandinė „Oregon“. Įsitikinsite, kad turite po ranka kokybišką įrankį.


Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.