Tik internetu

Frezeris PRO, 2100W

POWP6050

Nauja prekė

Galia 2100W

Tikslus gylio reguliavimas užtikrina tikslų pakartotinį pjūvį

Galimybė reguliuoti aukštį darbo metu

Puikiai matoma liniuotė užtikrina tikslų darbą

Reguliuojamos apsukos

Gumuotos ergonomiškos rankenos užtikrina patogų darbą

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

164,00 € su PVM

Apie prekę

  • Galia 2100W
  • Minkšta rankena
  • Kintamas greitis, kurį galima nustatyti tarp 8000–23500 min – 1, atsižvelgiant į graviravimo užduotį
  • Didžiausias pjovimo gylis 50 mm, jį galima tiksliai sureguliuoti
  • Griebtuvas (Ø6mm, Ø8mm ir Ø12mm)
  • Metalinė kreipiančioji atrama
  • Greičio nustatymo skaičius: 6
  • Maks. griebtuvos sk. 12mm
  • Sukimosi greitis maks. 23500 min-1 

Garantija: 24 mėn.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.