Tik internetu

Perforatorius PRO, 800W

POWP3010

Nauja prekė

GALIA 800W
SMŪGIO JĖGA (DŽAULIS) 4 J
4 FUNKCIJOS
GRIEBTUVAS SDS PLIUS
ĮTAMPA 230–240 V ~

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

143,00 € su PVM

Apie prekę

800 W perforatorius tinka: gręžimui, gręžimui su kalimu, kalimui ar ardymui. Jis gali sukelti 4860 smūgių per minutę, kai smūgio jėga 4J.  Gręžia skyles iki Ø 26 mm betone, iki Ø 13 mm pliene ir iki Ø 40 mm medienoje. Galima iš anksto nustatyti reikiamą skylės gręžimo gylį.

Greitis reguliuojamas nuo 0 iki 1050 min -1 . Užrakinimo mygtukas nustato grąžtą nepertraukiamam darbui. SDS plus tipo jungtis leidžia greitai ir be įrankių pakeisti grąžtą ir kaltą. Minkštas rankena suteikia maksimalų komfortą ir valdymą.

Plaktuko gręžtuvas turi nuimamą pagalbinę rankeną, kurią galima pritaikyti tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. POWP3010 tiekimas su dulkių dangteliu, trimis grąžtais, plokščiu ir smailiu kaltu.

Garantija 24 mėn. 

Skirtas intensyviam naudojimui.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.