Tik internetu

Smūginis gręžtuvas PRO, 850W

POWP2030

Nauja prekė

GALIA 850W
GREIČIO NUSTATYMŲ SKAIČIUS 1
SUKIMOSI GREITIS (N) MIN 0 MIN-1
SUKIMOSI GREITIS (N) NE DIDESNIS KAIP 3000 MIN-1
SMŪGIO SK. NE DIDESNIS KAIP 48000 SMŪGIŲ / MIN

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

79,00 € su PVM

Apie prekę

850W smūginis gręžtuvas gali gręžti skyles iki Ø16 mm betone, iki Ø 13 mm pliene ir iki Ø 30 mm medienoje. Optimaliam patvarumui ir stabilumui jis turi aukštos kokybės metalinę pavarų dėžę ir aukštos kokybės griebtuvą.

13 mm griebtuvas „Peacock“ turi užrakto funkciją, kad būtų galima lengvai pakeisti antgalius ir grąžtus. Taip pat jame yra metalinis gylio ribotuvas, kairės / dešinės funkcija ir užrakto mygtukas, leidžiantis nuolat veikti. Greičio reguliavimą galima nustatyti nuo 0 iki 3000 min -1. Pasirinkdami smūgio funkciją, galite tikėtis smūgio greičio iki 48000 smūgių per minutę. 

Garantija 24 mėn.

Skirtas intensyviam naudojimui.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.