Akumuliatorinis smūginis suktuvas-gręžtuvas 18V LI-ON (be akumuliatoriaus)

POWEB1520

Nauja prekė

GRIEBTUVAS 13MM
24000 SMŪGIŲ/MIN
BATERIJŲ TECHNOLOGIJA LIČIO JONŲ
ĮTAMPA 18V

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

49,00 € su PVM

Apie prekę

  • Maksimalus sukimo momentas 50Nm.
  • Du greičiai.
  • Sukimo momento nustatymo padėtys 23 + 1 + 1.
  • Minkšta rankena padidina patogumą ir valdymą.
  • Turi giluminį sustojimą, kad padidintų tikslumą, ir greitą sustojimą, kuris suteikia papildomą saugumą prireikus.
  • Integruotas ledinis darbinis žibintas pagerina matomumą ir suteikia galimybę dirbti prastai apšviestose vietose.

Derinkite su „One Fits All“ 18 V ličio jonų akumuliatoriumi.

Baterija ir įkroviklis nepridedami.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.