Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Dulkių siurblys ELECTROLUX EUF87TM Padidinti

Dulkių siurblys ELECTROLUX EUF87TM

7332543566396

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

267,99 € su PVM

Apie prekę

Metinės el. energijos sąnaudos: 21,5 kWh

Dulkių kasetės talpa: 1,6 l

Turbo Cyclonic Technology™ - geriau surenka dulkes, todėl siurbti lengviau. Be to, ji atskiria dulkes nuo oro ir prispaudžia jas prie talpyklės sienelių, todėl ją lengviau ištuštinti.

Plaunamas Hygiene Filter™ 12 - filtras naudojamas net operacinėse ir puikiai išvalo alergenus, ir kitus teršalus iš oro.

Multi Room System™ - 12 m laidas užtikrina, kad išvalysite kelis kambarius neištraukdami savo dulkių siurblio laido iš maitinimo lizdo.

Motion Control System™ - skirta patogiam ir sklandžiam perėjimui tarp kambarių. Ji stabilizuoja judesius, leidžia sklandžiai pasukti ir dinamiškai patraukti.

Easy Empty™ - visiškai ištuštinkite talpyklę išvengdami kontakto su dulkėmis ir nešvarumais. Jos apačioje yra dangtelis, todėl patogu kontroliuoti ištuštinimą ir sumažinti aplink pasklindančių dulkių kiekį.

Kompaktiškas - „UltraFlex“ tilps į 40 cm pločio spintos erdvę.

Flow Motion universalus antgalis.

AeroPro Parketto Pro antgalis.

Flex Pro Plus antgalis tinka tiek parketui, tiek kilimams siurbti, jis ypatingai paslankus ir manevringas.

Teleskopinis vamzdis.

Matmenys (AxPxG): 32x29,5x43,2 cm

*Pagal senąjį dulkių siurblių žymėjimą klasės: energijos klasė - A+, dulkių išmtimo klasė - A, kilmų siurbimo klasė - B, parketo siurbimo klasė - A)

Techniniai duomenys

Dulkių siurblio tipas Cikloninis
Filtras Hygiene Filter™ 12 (Plaunamas)
Galingumas 600
Galingumo reguliavimas Korpuse
Gamintojas Electrolux
Hepa Filtras Taip
Laido ilgis 9
Minkšti ratukai Taip
Parketo antgalis Taip
Spalva Pilka
Speedy antgalis Ne
Triukšmingumas 74
Turbo antgalis Ne
Veikimo plotas 12

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: