Dulkių siurblys ELECTROLUX PF1GREEN

7332543424016

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

114,95 € su PVM

Apie prekę

Metinės el. energijos sąnaudos: 25,2 kWh

Švaresnis dulkių rinkimas į S-bag maišelį.

Maišelio talpa: 3.5 l

Minkšti bamperiai - nesubraižo baldų ir sienų.

Power Pro System™ - technologija, kurios dėka lengvai valykite visus grindų paviršius.

360° Motion Technology™ - modelyje yra maži ratukai, kurie idealiai tinka siurbti aplink daiktus ir lengvai pasiekti sunkiai pasiekiamas sritis.

180° Access™ - 180° pasukamas prieigos dangtis suteikia visišką prieigą prie siurblio korpuso ir leidžia per kelias sekundes pakeisti dulkių maišelį.

DustPro™ universalus antgalis.

Parketo antgalis.

Atgalis plyšiams ir baldams.

Prisipildžiusio dulkių maišelio indikatorius.

Integruotos laikymo vietos.

Teleskopinis vamzdis

Matmenys (AxPxG): 23,8x29,3x44,1 cm

*Pagal senąjį dulkių siurblių žymėjimą klasės: energijos klasė - A, dulkių išmtimo klasė - A, kilmų siurbimo klasė - C, parketo siurbimo klasė - A)

Galimi papildomi priedai:

Dulkių siurblio maišeliai: standartizuoti S-Bag (E 201M)

Techniniai duomenys

Dulkių siurblio tipas Su maišeliu
Filtras Hygiene Filter™ 12
Galingumas 700
Galingumo reguliavimas Korpuse
Gamintojas Electrolux
Hepa Filtras Taip
Laido ilgis 6
Minkšti ratukai Taip
Parketo antgalis Taip
Spalva Juoda
Speedy antgalis Ne
Triukšmingumas 77
Turbo antgalis Ne
Veikimo plotas 9

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: