Dulkių siurblys ELECTROLUX PI91-5BSM

7332543560707

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

510,00 € su PVM

Apie prekę

Didelė dulkių talpa: 0,7 l

Inverterinis variklis - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamosilgesnis prietaiso veikimo laikas, našumas bei efektyvumas.

3D Vision™ - yra jutiklių sistema, naudojama:

1. Aptikti kliūtis ant grindų (baldų, slenksčių, kabelių ir t.t.), virš grindų (sofų, lovų ir t.t.), stačių skardžių (laiptai), o taip pat apsauganti robotą nuo įstrigimo ir nukritimo.

2. Kambario žemėlapio sudarymui - struktūriškas valymas leidžia išvengti siurbimo toje pačioje vietoje daug kartų taip greičiau atliekamas darbas, užtikrina optimalų valymą nepraleidžiant jokių siurbiamų plotų, „Smart Charging & Resuming System™“ suranda kelią į pakrovimo stotelę ir pratęsia valymą, jei to reikia.

3D Vision™ sudaryta iš 2 lazerių (maža intensyvumo klasė, kuri yra saugi akims) ir unikalio kameros. Lazeriai aptinka kliūtį, kamera nuskaito atspindžius, leidžiančius robotui aptikti kliūtį ir atstumą, robotas kliūtis įkelia į žemėlapį ir tuomet prisitaiko prie aplinkos (sumažina greitį, apsisuka ir t.t.).

Robotas pirmiausia valo prie sienų, toliau judėda link vidurio, o jei valomas didelis kambarys, jis suskirsto valymo sritis į mažesnius plotus (~ 2 * 2m) ir juos valys vieną po kito.

FlowMotion™ - technologija, kuri automatiškai reguliuoja šepečio valymo greitį, pritaikydamas jį skirtingiems grindų paviršiams:

1. Kietos grindys (be kliūčių): Greitis: 0,3 m/s (mažas šepečio sukimosi greitis).

2. Kilimas (be kliūčių): Greitis: 0,25/0,3 m/s (priklauso nuo kilimų tipo).

3. Didelis šepečio sukimosi greitis Palei sieną (aplink daiktus): Greitis: 0,2 m/s.

PureFlow™ - technologija, kurios dėka pasiekiami geriausi valymo rezultatai, nes oro srauto praeinamumas – 9,6 l/s.

Triangular Trinity Shape™ - unikali trikampio forma su šoninių šepečių sistema leidžia robotui pasiekti ir išvalyti kampus šalia sienų, kraštus ir siauras erdves, o taip pat leidžia robotui apsisukti siaurame plote.

Dėka 21 cm XXL PowerBrush™ šepečio Electrolux robotas išvalo iki 80% geriau nei įprasti robotai bei apsaugo ratukus nuo dulkių.

ClimbForceDrive™ - 3D Vision™ technologijos ir patobulintos pakabos sistemos (ratų pakabos balansavimas + svorio centras) derinys leidžia robotui palipti ant 2,2 cm aukščio ikieto slenksčio / 2,4 cm kilimo be jokio įsikišimo, taip sumažindami pastrigimo riziką iki minimumo.

Spot clean funkcija - sukoncentruoja valymą vienoje mažoje vietoje, kur yra nešvaru (1-1.2m2).

Priekinis valymas - įprastiniai robotai valymo šepetį paprastai turi viduryje, o Electrolux roboto šepetys įtaisytas roboto priekyje taip geriau išvaloma prie sienų ir kitų kliūčių.

Skardžio aptikimas - apsaugo robotą nuo apsivertimo ar nukritimo (pvz. nuo laiptų).

2 valymo režimai: įprastas - 40 minučių

Valymo efektyvumas režimais:

1. Maksimaliu režimu - ~40m2, valymas ant kietų grindų - 87%, valymas ant kilimų - 44,1%, garso lygis - 75 dB)

2. Minimaliu ECO - 60 minučių (~60m2, valymas ant kietų grindų - 78%, valymas ant kilimų - 23%, garso lygis - 71 dB).

Valymo diametras: 32,5 cm

Šoninio šepetėlio diametras: 5 cm

Apsaugos užraktas - robotas automatiškai atsijungia tik jį pakėlus.

Laiko užprogramavimas - galimybė nustatyti valymo tvarkaraštį ir valdyti savo robotą iš bet kurios vietos su programėle Purei9.

Mobilioji aplikacija - galima atsisiųsti iOS ir Android įrenginiams.

Dulkių filtro indikatorius.

Variklio filtras.

Pagrindinis filtras - plaunamas.

Matmenys (AxPxG): 8,5x

Techniniai duomenys

Baterijos tipas Li-Ion
Dulkių siurblio tipas Robotai
Galingumo reguliavimas Nuotolinis
Gamintojas Electrolux
Hepa Filtras Taip
Įtampa, V 14.4
Krovimo laikas 3
Minkšti ratukai Taip
Spalva Sidabrinė
Triukšmingumas 75
Veikimo laikas 40

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: