Džiovyklė ELECTROLUX EW7H437P

7332543571222

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

430,99 € su PVM

Apie prekę

SERIES: 700

Metinės el. energijos sąnaudos: 277 kWh 

Protex™ būgnas - būgnas tausojantis audinius su specialios formos griebtuvais.

GentleCare System- technologija, leidžianti džiovinti audinius 54°C temperatūroje, kai įprastinė džiovyklė - 82°C temperatūroje.

SmartSense™ System - džiovyklėje esantys sensoriai nuolat matuoja audinių drėgnumą ir pagal tai koreguoja džiovinimo laiką, kad audiniai nebūtų perdžiovinami ir atrodytų kaip nauji ilgesnį laiką.

EcoFlow™ - keturi filtro sluoksniai užtikina puikų filtravimą, taip pasiekiamos mažesnės el. sąnaudos bei lengvesnė filtro priežiūra.

Garsinis signalas pasibaigus programai

Atidėto įsijungimo galimybė.

Elektroninis užraktas nuo vaikų. 

Matmenys (AxPxG): 85x60x60 cm (gylis max - 66,5 cm)

Galimi papildomi priedai: E4YHMKP2.

Rekomenduojame įsigyti specialius kamuoliukus džiovyklėms EDBALL

Programos: Bedlinen, Cotton ECO, Cottons, Delicates, Denim, Mix, Refresh, Silk, Sport, Synthetics, Wool, Duvet. Papildomos funkcijos: Delay start, Dryness, Extra anticrease, On/off, Reverse+, Start/pause, Time dry.


Techniniai duomenys

Batų/vilnos krepšys Ne
Būgno sukimosi kryptis Į vieną pusę besisukantis būgnas
Džiovinimo talpa 7
Džiovyklės tipas Su šilumos siurblio technologija
Ekranėlis Taip
El. energijos sąnaudų klasė A+
Gamintojas Electrolux
Garų funkcija Ne
Inverterinis variklis Ne
Keičiama durelių atidarymo kryptis Taip
Tiesioginė nutekėjimo žarna Ne
Triukšmingumas džiovinant 66
Vidaus apšvietimas Ne

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: