Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Gartraukis ELICA EDITH SENSE CLASSIC/F/50 Padidinti

Gartraukis ELICA EDITH SENSE CLASSIC/F/50

8020283040885

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

1 699,00 € su PVM

Apie prekę

LED apšvietimas 9W 3500K

Anglinis filtras (yra komplekte)

Nuotolinio valdymo pultelis (yra komplekte)

Gartraukį galima montuoti prie lubų arba kabinti ant sienos

Komplekte yra troseliai ir montavimui prie sienos skirtas laikiklis

Stream serijos gartraukiai gali veikti kartu su Elica kaitlentėmis. Sensorių dėka gartraukis atpažįsta garų kiekį bei esamas kaitlentės parinktis, geba sureguliuoti reikiamą ištraukimo galią. Stream serijos gartraukiai derinami su visomis Elica kaitlentėmis

Techniniai duomenys

Galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) 165-336 (384)
Gamintojas Elica
Integracija su kaitlente Taip
Montavimo tipas Įmontuojama
Plotis, cm. 50
Savarankiško veikimo sensorius Ne
Spalva Balta
Tipas Erdviniai kabinami ant troselių
Triukšmingumas, dB 50-59 (60)
Valdymas Pulteliu

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: