Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Gartraukis ELICA TOP SENSE ISLAND IXBL/F/120X60 Padidinti

Gartraukis ELICA TOP SENSE ISLAND IXBL/F/120X60

8020283040717

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

1 299,00 € su PVM

Apie prekę

LED apšvietimas 4x2,5W 4000K

Anglinis filtras F00333/S (yra komplekte)

Nuotolinio valdymo pultelis (KIT0121468 arba KIT0121469) užsakomi atskirai

Kamino prailginimas (KIT0112771) užsakomas atskirai

Stream serijos gartraukiai gali veikti kartu su Elica kaitlentėmis. Sensorių dėka gartraukis atpažįsta garų kiekį bei esamas kaitlentės parinktis, geba sureguliuoti reikiamą ištraukimo galią. Stream serijos gartraukiai derinami su visomis Elica kaitlentėmis

Techniniai duomenys

Galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) 240-432 (559)
Gamintojas Elica
Integracija su kaitlente Taip
Montavimo tipas Įmontuojama
Plotis, cm. 120
Savarankiško veikimo sensorius Ne
Spalva Nerūdijančio plieno
Tipas Erdviniai T formos
Triukšmingumas, dB 49-62 (68)
Valdymas Sensorinis

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: