Soudal Soudtatight LQ Padidinti

Soudal Tepama garoizoliacinė mastika Soudtatight LQ

541118316128

Nauja prekė

Soudal Soutatight LQ 4.5kg – polimero pasta kuriai išdžiūvus susidaro orui ir garams nepralaidus sluoksnis. Puikus sukibimas su daugeliu medžiagų, net ir drėgnais paviršiais. Naudoti esant temperatūrai nuo +5°C iki +30°C

Naudojimo sritys:
  • Sudaryti nepralaidų sluoksnį ant apdailos perėjimų.
  • Fasaduose 
  • Apsaugoti pastato konstrukcijas nuo garų

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

21,60 € su PVM

Apie prekę

Soudal Soutatight LQ 4.5kg

Savybės:

  • Elastinga
  • Nepralaidi orui ir garams 
  • Sukimba su visomis medžiagomis net ir drėgnomis
  • Dažoma ir tinkuojama

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: