ELEKTRINĖ SKALBINIŲ DŽIOVYKLĖ NHC CDR-1004

8060000055

Nauja prekė

Elektrinė skalbinių džiovyklė Nordic Home Culture Electric Laundry Dryer NHC CDR-1004 .Trijų laipsnių temperatūros valdymas: žema, vidutinė ir aukšta temperatūra. Naudodami integruotą laikmatį galite pasirinkti pageidaujamą džiūvimo trukmę nuo 30 minučių iki 7 valandų. Kai laikmatis baigsis, įrenginys automatiškai išsijungia. Užima maža erdvę. Įjungimo / išjungimo mygtukas, neslystančios kojos, lengvas montavimas .

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Yra sandėlyje

45,99 € su PVM

Apie prekę

Svoris 3 kg
Džiovyklės tipas Laisvai pastatoma
Galingumas (W) 220w
Korpusas Aliuminis
Laikmatis Yra
Temperatūros nustatymo lygiai 3
Tūris (m3) 0.7098
Ilgis 1.4 m
Plotis 0.5 m
Aukštis 0.9 m
Gamintojas NORDIC HOME CULTURE
Max skalbinių svoris 5 kg

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: