Tik internetu

PAKELTA LYSVĖ KLASIKA GARDEN

Nauja prekė

Pakelta lysvė  KLASIKA GARDEN, estetiškas sprendimas, norint sukurti, pagyvinti tvarkingą aplinką .
Tvirta ir stabili konstrukcija, paprastas tvirtinimas – kojomis įsismeigia į žemę ir nesudėtingas sumontavimas, lysvę surinkti užtruksite  10-15 min.
Pagal poreikius galima užsakyti nestandartinių matmenų lysvę - dėl kainos ir matmenų teiraukitės.
Užsakant prekę nemokamai galite atsiimti artimiausiame Bikuvos padalinyje!Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

34,00 € su PVM

-3,00 €

37,00 € su PVM

Apie prekę

  Pakeltose lysvėse pavasarį žemė kur kas greičiau sušyla, be to, patogus priėjimas prie augalų, lengva pasiekti jei lysvė yra siaura, ant jos nereikia lipti – žemė nesuspaudžiama.
  Tokiose pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta substratas, todėl patartina jų paviršių mulčiuoti , patogu įsirengti lašelinę laistymo sistemą ir nebus problemų dėl laistymo.
  Prieš sodinant galima užkloti  agrotekstiline medžiaga, padaryti skyles augalams ir sodinti.

  Žemės mišinio kiekis litrais pakeltos lysvės tūriui  apskaičiuojamas  padauginus jos aukštį, plotį ir gylį centimetrais ir gautą skaičių padalinus iš 1000. Pavyzdžiui, lysvei, kurios aukštis yra 30 cm, ilgis – 150 cm, plotis – 75 cm, reikės 337,5 litrų mišinio (substrato) .

Techniniai duomenys

Spalva Cinko arba ruda
Aukštis 30 cm
Ilgis 150 cm
Plotis 75 cm
Karkasas Cinkuotų arba dažytų milteliniu būdu profilių
Profilio storis 1 mm
Reikalingas žemės mišinio kiekis 337,5 litrai
Paskirtis Sodo įranga

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: