Dujinis šildytuvas 20kW su termostatu

590317533122

Nauja prekė

Galia: 20 kW
Tiekiamų dujų slėgis: 0,3 baro
Įtampa: 230V, 50Hz
Dujų suvartojimas: 1,09 kg / val
Šiltas oro srautas: 320 m³ / val
Matmenys: 460 x 185 x 310 mm
Svoris: 5,1 kg

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

156,00 € su PVM

Apie prekę

Šildytuve yra įmontuotas termostatas su temperatūros valdymu ir skaitmeniniu ekranu, kurio dėka galite lengvai nustatyti norimą aplinkos temperatūrą. Šildytuvas veikia automatiškai, priklausomai nuo temperatūros nustatymo.

Šie prietaisai plačiai naudojami statybose, sandėliuose, gyvulininkystėje, namuose, vasarnamiuose ir visur, kur užtikrinamas tinkamas vėdinimas.

Tai saugus ir patvarus prietaisas, kurį lengva naudoti. Tiesiog prijunkite dujų balioną ir pūstuvas yra paruoštas naudoti.

KD11700 šildytuvas

Įrenginys, varomas propano-butano dujomis, gamina švarų ir šiltą orą. Degimo procesas vyksta atviroje degimo kameroje, ventiliatoriaus įsiurbtas oras pašildomas ir tada išpučiamas iš šildytuvo. Tam nereikia kamino, reikia tik tiekti oro tiekimą, kad būtų tinkamai deginamas.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: