Elastingi plonasluoksniai plytelių klijai Baumit Baumacol FlexTop 25kg. Padidinti

Elastingi plonasluoksniai plytelių klijai Baumit Baumacol FlexTop 25kg.

Nauja prekė

Baumit Baumacol FlexTop – labai elastingi plonasluoksniai plytelių klijai. Klijavimo mišinys skirtas keraminėms, akmens masės, klinkerio plytelėms ir stiklo mozaikai klijuoti. Puikiai tinka vidaus ir lauko darbams, sienų ir grindų paviršiams, bei šildomų grindų sistemose. Galima naudoti ant betono, tinko, besiūlių grindų, klinkerio, lengovjo ir poringojo betono. Dirbant su produktu ir jam džiūstant, oro, medžiagų ir pagrindo temperatūra ir bendros turi būti ne žemesnė nei +5°C ir ne aukštesnė nei +25°C. Negalima dengti klijais pastabos įšalusio pagrindo.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

7,70 € su PVM

Apie prekę

Techninės savybės:
  • Elastingas
  • Plytelių klijų klasė C2TES1
  • Atsparus šalčiui
  • Plonasluoksnis
  • Tinka naudoti viduje, lauke ir šildomų grindų sistemose
  • Išeiga - ~3kg/m²
  • Koregavimo laikas - ~ 5min.
  • Spalva – pilka
  • Vandens sąnaudos - ~ 8l/maišui
  • Paruoštą mišinį sunaudoti per - ~ 5 val.  

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: