INDAPLOVĖ  BEKO  DIN28424 Padidinti

INDAPLOVĖ BEKO DIN28424

8060000009

Nauja prekė

   5 kartus geresnis plovimas . Aqualntense tai papildoma judri plaunanti ranka įmontuota indaplovės dugne. Jos dėka tavo įranga dar tiksliau išplaus viską, ką įdėsi, neapleidžiant sunkiai prieinamų vietų.

      INDAPLOVES ENERGIJOS KLASE

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

289,89 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A++
Spalva pilka
Ekranėlis LCD
Tūris (m3) 0.2327
Aukštis 81.8
Ilgis 55
Plotis 59.8
Apšvietimas Yra
Energijos sąnaudos per metus 266
Gross svoris 41
Triukšmo lygis (dB) 46
Svoris netto 38
Montavimo tipas įmontuojama
Išplovimo klasė A
Išdžiovinimo klasė A
Indaplovės talpa (kompl.) 14
Inverterinis variklis Ne
Programos eigos rodiklis Yra
Programos pradžios atidėjimas iki 24 val.
Darbo pabaigos signalas Yra
Programų skaičius 8
Nakties režimo funkcija -
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Blizgiklio indikatorius -
Druskos indikatorius Yra
Reguliuojamas viršutinis krepšys -
Pusinė įkrova -
Džiovinimo tipas Aktyvus

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti