INDAPLOVĖ BEKO DIN39330

8060000011

Nauja prekė

    Indaplovė su intervertinu varikliu - tai privalumai: patikimumas, tylesnis darbas, komfortas ir ramybė namuose, o taip pat mažesnis energijos suvartojimas. Paprasčiau tariant: sutaupomas namų budžetas.

   
          indaplove   BEKO  DIN39330


Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

365,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A+++
Spalva Balta
Ekranėlis LED
Tūris (m3) 0.3657
Aukštis 81.8
Ilgis 55
Plotis 59.8
Apšvietimas Yra
Energijos sąnaudos per metus 234
Pagaminimo šalis Turkija
Gross svoris 43.9
Triukšmo lygis (dB) 42
Svoris netto 40.9
Montavimo tipas įmontuojama
Išplovimo klasė A
Išdžiovinimo klasė A
Indaplovės talpa (kompl.) 13
Inverterinis variklis Taip
Programos eigos rodiklis Yra
Programos pradžios atidėjimas iki 24 val.
Darbo pabaigos signalas Yra
Programų skaičius 9
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Blizgiklio indikatorius Yra
Druskos indikatorius Yra
Reguliuojamas viršutinis krepšys Yra
Pusinė įkrova Yra
Džiovinimo tipas Ventiliatoriumi

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: