INDAPLOVĖ BEKO DFN28430X

8060000017

Nauja prekė

   GlassShied viena iš geriausių ir labiausiai išvystytų indaplovės Beko funkcijų yra technologija GlassShield, kuri sukurta dėl stiklinių servizų. Atsižvelgiant į jų trapumą, sukurta tokia technologija, kuri ne tik gerai apsaugo stiklinius indus, bet ir 20 kartų prailgina jų gyvybingumą. Užtenka nustatyti suktuvą GlassShield, kad atitiktų vandens kietumą namuose, o indaplovė kiekvieną kartą prisitaikys, kad būtų pasiekti kuo geriausi plofimo rezultatai.

        DFN28430X


Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Prieš užsakant klausti info@ebikuva.lt arba tel. +37060366288

399,99 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A+++
Spalva pilka
Ekranėlis LCD
Tūris (m3) 0.3759
Aukštis 88.9
Ilgis 66.1
Plotis 64.4
Apšvietimas Yra
Energijos sąnaudos per metus 237
Gross svoris 52.1
Triukšmo lygis (dB) 44
Svoris netto 49.1
Montavimo tipas laisvai pastatoma
Išplovimo klasė A
Išdžiovinimo klasė A
Indaplovės talpa (kompl.) 14
Inverterinis variklis Ne
Programos eigos rodiklis Yra
Programos pradžios atidėjimas iki 24 val.
Darbo pabaigos signalas Yra
Programų skaičius 8
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Blizgiklio indikatorius #N/D
Druskos indikatorius Yra
Reguliuojamas viršutinis krepšys Nėra
Pusinė įkrova #N/D
Džiovinimo tipas Ventiliatoriumi

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: