Tik internetu

Šlifavimo rinkinys „HEXAGON Sander“ DRONCO (7 vnt.)

4081600684032

Nauja prekė

Šešiakampis rankinis šlifuoklis su 6 keičiamais švitrinio popieriaus lakštais, skirtingo grūdėtumo.
Šlifuoklio išmatavimai: 150x75 mm.


DRONCO 1-2-3 šešiakampio šlifuoklio rinkinyje yra:

  • 1 ergonomiškas šlifuoklis.
  • 6 lakštai švitrinio popieriaus, trijų skirtingų grudėtumų: 2x K80, K120, K220.
  • Rinkinys lizdinėje plokštelėje.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

9,50 € su PVM

-1,50 €

11,00 € su PVM

Apie prekę

  1. Šlifuoklis „HEXAGON Sander“ ergonomiškas, efektyvus šlifavimo įrankis.
  2. Dėl savo ergonomiškos formos šešiakampis šlifuoklis yra puikus įrankis visiems šlifavimo projektams.
  3. Šešiakampis šlifuoklis leidžia ypač patogiai, lygiai ir efektyviai šlifuoti didesnius paviršius, taip pat daro įspūdį kampuose, sunkiai pasiekiamose vietose ar ilgesniuose kraštuose.
  4. Idealus įrankis baldų restauravimui ir daugeliui įvairių šlifavimo darbų, tokių kaip ant medžio, stiklo pluošto, gipso kartono, metalo ar dažytų paviršių.

Gamintojas: DRONCO GmbH, Germany.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: