Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Kaitlentė AEG HKB64440NB Padidinti

Kaitlentė AEG HKB64440NB

7332543574087

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

264,99 € su PVM

Apie prekę

- Dujinė kaitinimo plokštė (juodo stiklo plokštė)
- 60 cm pločio
- 4 dujiniai degikliai
- 2 ketaus puodų laikikliai
- Automatinis liepsnos uždegimas
- Apsauga nuo dujų išsiliejimo

Techniniai duomenys

Didelės galios degiklis ,,WOK'' Taip
Gamintojas AEG
Gylis 52
Integracija su gartraukiu ,,Hob to hood'' Ne
Kaitviečių apjungimo funkcija ,,Bridge'' Ne
Ketaus laikikliai Taip
Laikmatis Ne
Montavimo tipas Montuojama ant stalviršio
Paviršiaus praplėtimo zonos Ne
Paviršiaus tipas Grūdintas stiklas
Plotis 59
Rėmelis Ne
Spalva Juoda
Tipas Dujinė
Valdymas Rankenėlėmis

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: