Kieto plastiko karutis (0.17m3) CAT K22-100 Padidinti

Tik internetu

Kieto plastiko karutis (0.17m3) CAT K22-100

Nauja prekė

CAT K - serijos gaminiai puikaus dizaino, termiškai apdorotomis plieno geležtėmis, beveik nesunaikinamais "E-Glass" stiklo pluošto kotais.

! ! ! K-serijai suteikiama viso gyvenimo garantija. ! ! !

Rekomenduojama pristatytas prekes patikrinti ar yra visos sudedamosios dalys prieš pasirašant kurjerui. 

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

199,00 € su PVM

Apie prekę

CAT kieto plastiko karutis (0.17m3) K22-100

Savybės:
  • Svoris 24.49 kg
  • Išmatavimai 99 x 62 x 33 cm
  • Karučio indo išmatavimai 99 x 62 x 33 cm
  • Krovumas iki 500kg
  • Tvirtas ratas sui beore padanga
  • Kieto plastiko karučio indas
  • Plati padanga suteikia geresnį manevringumą, stabilumą ir atsparumą grimzdimui

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti