Keraminis blokelis Keraterm 25

Nauja prekė

Latvijoje gaminami keraminiai blokeliai KERATERM yra vieni populiariausių mūro blokelių Lietuvoje kurie yra stiprūs, ekologiški, taupantys energijos resursus bei mažinantys eksploatacines išlaidas. Šie blokeliai skirti laikančioms ir nelaikančioms išorinėms ir vidinėms sienoms individualių namų, kotedžų, daugiabučių bei kitų pastatų sienoms mūryti. Dėka išskirtinių molio savybių, sienos iš KERATERM blokelių kvėpuoja, veikia kaip natūralus patalpų drėgmės reguliatorius, žiemos metu namuose išlaiko šilumą, o vasaros dienomis – malonę vėsą.

- Atsiėmimas Savanorių pr. 180 Vilnius

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

1,59 € su PVM

  • Už vienetą
  • Už kūbą
  • Už paletę (1.607 m3)
  • 250 mm

Apie prekę

- Nemokamas pristatymas be iškrovimo visoje Lietuvoje tik 
   užsakant pilną mašiną (22 padėklus blokų)

- Dėl atsiėmimo ar pristatymo kituose miestuose prašome 
  teirautis tel.:+37060366288 arba el.paštu info@ebikuva.lt


DYDIS
375x250x238
PLOTIS
25 cm
KIEKIS ANT PALETĖS
72 vnt
KIEKIS m3 PALETĖJE 1.607 m3/pal
BLOKELIŲ KIEKIS 1m3
~45 vnt/m3
BLOKELIO SVORIS (KG)
16 kg
GAMINTOJAS
Lode
ATSPARUMO ŠALČIUI CIKLAI
50
STIPRIS GNIUŽDANT (MPA)
M150
GARSO IZOLIACIJA (DB)
49
ŠILUMOS LAIDUMAS (W/MK)
0.22

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: