Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Kita ELECTROLUX E6WMFR010 Padidinti

Kita ELECTROLUX E6WMFR010

7332543582884

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

9,99 € su PVM

Apie prekę

Specialūs kvapai tinkantys tik Electrolux (PrefectCare serijos) skalbimo mašinoms turinčioms garų technologiją.

Kvapas: gaivių citrusinių natų ir švelnių gėlių tonų derinys.

Skystis pilasi į skalavimo skysčio skyrelį.

Pakuotėje: 10 vnt. po 20 ml

Kokie privalumai naudojant FreshScent kvapus?

1. Švieži drabužiai per labai trumpą laiką (15/30 min.).

2. Kiekvienas audinys kvepės ir bus švarus garų programos pabaigoje.

3. Audiniai nepraranda spalvų ir tausojami ilgiau, kadangi išvengiama skalbimo.

Dėmesio! Šis priedas tinka tik naujo dizaino skalbyklėms su garais. Su senesnėmis skalbyklėmis jis neveikia, kadangi gali pakenkti kaitinimo elementui ir visai garų sistemai. Naujose skalbyklėse visa sistema yra apsaugota. Šis priedas taip pat galioja tik skalbyklėms, pilti jį į džiovyklę draudžiama!

Techniniai duomenys

Gamintojas Electrolux
Vartojimo paskirtis Kvapai garinėms skalbyklėms

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: