Tik internetu

Daugiafunkcinės sudedamos kopėčios Varitrex plus

8711563151796

Nauja prekė

Universalios sulankstomos kopėčios. Naudokite kaip kopėčias, laiptus arba darbinę platformą. Darbams namuose ir aplink juos.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

167,99 € su PVM

-4,00 €

171,99 € su PVM

Apie prekę

Ypatybės:
 • Labai kompaktiškos, sulankstytų ilgis 0,9 m, todėl lengva transportuoti ir sandėliuoti.
 • Daugiafunkcinės ir universalios kopėčios, jas galima naudoti 4 padėtyse.
 • Stabilios ir saugios. Dėl neslystančių kopėčių kojų ir platformų, tvirtos kontsrukcijos, jaučiams stabilumas, nesvarbu, kurią poziciją naudojate.
 • Į komplektą įeina dvi plastiko platformos, kurias galite naudoti kaip bokštelį/suoliuką.
 • "Varitrex Plus" yra universalios sulankstomos kopėčios. Daugiafunkcinės dėl 6 vyrių.
 • Naudokite jas A padėtyje, kopėčių padėtyje, platformos padėtyje ar atremtų į sieną padėtyje. Kad ir kurią poziciją Jūs naudojate - su "Varitrex Plus" galite nudirbti bet kokį darbą namuose, kuriame reikalingas aukštis.


Techninės charakteristikos:

 • Pakopų skaičius: 4 x 3
 • Darbinis aukštis, m: 4,30 m
 • Sudėtų kopėčių išmatavimai: 2,27 x 0,77 m
 • Didžiausia apkrova: 150 kg/m2
 • Svoris: 13,50 kg


Garantija 5 metai!

Gamintojas:  Altrex B.V. 

Pagaminta Olandijoje. 

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: