Smulki buitinė technika ELECTROLUX WS71-6TG

7332543590186

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

82,99 € su PVM

Apie prekę

Ergonomiška rankena – Soft grip.

Baterijos lygio indikatorius, kuriame trijomis padalomis nurodoma baterijos lygio įkrovimas (WS71-4xx modeliai to neturi).

Įkrovimo indikatorius : Mėlyna lemputė rodo, kada d ulkių siurblį reikia įkrauti.

Li-Ion baterija TurboPower™ - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai: Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai.

Cikloninė filtrų sistema: Galingesnis variklio ventiliatorius ir 50 % didesnis, gofruotas dvigubos filtracijos filtras pagerina „Ergorapido“ veikimą.

Natūrali guma profesionaliems rezultatams pasiekti.

No Leakage - Nuo varvėjimo apsauganti sistema, skirta naudoti prietaisą visomis kryptimis.

Vienas tyliausių valymų skleidžiant tik 60 dB triukšmą.

Langų ir paviršių valytuvas „WellS7“ puikiai valo dėl savo natūralios gumos mentelių – bet kokia kryptimi paviršiai nuvalomi be dryžių.

Vandenį rekomenduojama purkšti 20 cm atstumu nuo lango.

Didelė vandens talpykla – 110ml (Galima plauti indaplovėje - max. 60°C).

Našumas: 90min - 270m2 (WS71-4xx pigesnio modelio 60min - 180m2)

Komplektacijoje yra: 17 cm pločio (minkštesnė guma - vitrininiams langams), 29 cm pločio (minkštesnė guma - langams) ir 29 cm paviršiams (kietesnė guma - parketui, laminatui), 110 ml buteliukas, pakrovėjas.


Visi užsakomi priedai: EBSN 01, EBBN 01, EBEP 01, EBB 01, EBTB 01, EBLC 01, EBMC 01, EBRS 01, EBRW 01, EBTR 01, EBPK 01.

Techniniai duomenys

Baterijos tipas Li-Ion
Gamintojas Electrolux
Įtampa, V 3.6
Krovimo laikas 3
Veikimo laikas 90

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.